Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Furán viselkedik a cicám. Mi...

Furán viselkedik a cicám. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Olyan mintha szomorú lenne. Enni eszik, szőre gyönyörű. De itt vannak a rokonok, es van két kislány, akik "nyúzzák" egy kicsit. Tegnap is csak az ágy alatt gubbasztott, és lassú, kedvtelen. Zajonganak is, ami nálunk nem megszokott. Holnap elmennek, hátha addigra jobb kedve lesz. Egyéves elmúlt a cica.

2015. dec. 26. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Rosszul viseli a valtozast, amit a vendegsereg okoz. Majd rendben lesz, ha minden visszater a regi kerekvagasba.
2015. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem igen holnap már otthon leszünk.
2015. dec. 26. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Hozzánk ezért nem is jönnek fel tesómék. A gyerekek mindig játszanának a macskákkal, csak az a macska szemszögéből inkább kínzás. Az első pár alkalommal ő is nagyon rettegett, elmenekült olyan helyekre amikről nem is tudtam, hogy léteznek. Ezt meguntam, megbeszéltem tesómmal, azóta mi megyünk hozzájuk
2015. dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A macska utalja a valtozast, ritka anelyik jol viseli. A legtobb fel az uj emberektol, plane ha nyuzzak szegenyt. Stresszel is jarhat a hirtelen valtozas, de mazli hogy csak par napig tart. Legkozelebb ha tudod hogy jonnek, mond meg nekik hogy hagyjak beken, a macskanak meg adj zylkene nyugtatot ha nagyon rosszul viseli.k
2015. dec. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itthon már rendesen viselkedik, ahogyan szokott. Hál' Istennek semmi baja, nagyon megijedtem.
2015. dec. 27. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!