Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó táp a MultiFit szerintetek?

Jó táp a MultiFit szerintetek?

Figyelt kérdés
Nemsokára lehet,hogy lesz cicám és szeretnék rá a lehető legjobban felkészülni. Kérlek írjatok!
2010. márc. 24. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
"elmegy" kategória...
2010. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem jó, de a macskám szereti.

Úgyhogy én szárazból csak prémium minőséget veszek, és a nedvesekből meg vegyesen. ÉS így ki van egyenlitve.

Ha ízlik majd neki adjál nyugodtan. De ne csak Multifitet, hanem sokfélét.

2010. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk degunk van ott szerintem az egyik legjobb, de macska válogatja, anyukámnak a házi kinti cicái legjobban egy állateledelesnél kimért tápot esznek a többi drágára zinte rá sem néznek ezért meg meg vannak bolondulva.
2010. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is "elmegy" kategória, bár nekem egyik macskám se kért belőle, de a kutya sem, pedig nincsenek ám elkényeztetve!
2010. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat!
2010. márc. 24. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem prémium táp, de a cicáim nagyon szeretik.
2010. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A MulziFit Junior szárazkaját nagyon szeretik a kiscicák, az Adult verziót már az enyémek nem ették meg, és mástól is hallottam, hogy az nem csúszik le nekik. Nem tudom, h miért van ez. Volt olyan cicám, hogy az Adulttal kezdtem (már nem volt olyan pici), nem ette, utána Juniort hoztam, falta! A konzerv kajája meg szerintem ugyanolyan mint a többi alsó-középkategóriás konzerv. Nálunk most a Rossmannban kapható Winston kaja jött be (amúgy az almuk is nagyon jó, nem büdösödik, csomósodik, és viszonylag jó árban van)!!! Szárazból meg RC-t kapnak.
2010. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!