Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica műtéte után ez normális...

Cica műtéte után ez normális jelenség?

Figyelt kérdés
A cicámnak 1hónapja volt hasi műtéte. Már a műtét után észrevettem hogy a műtéti heg alatt van egy kis dudor. Máig nem múlt el. A varratszedéskor az orvos végigtapogatta a hasát megnézte a sebet, de nem mondta hogy bármi gond lenne, azt mondta hogy szépen gyógyul. Viszont én aggódok a dudor miatt, hogy még mindig nem múlt el. A belső varratok okozzák? Vagy más miatt nőtt oda?

2015. dec. 28. 21:06
 1/2 edge of a revolution válasza:
Nekünk a szuka kutyánk ivartalanítás után járt így. Varratszedéskor az orvos is látta, ő allergiás reakciónak ítélte. Betadine-nal kenegetjük a javaslatára. Friss még az eset, így nem tudom, hatásos-e. De hátha segít, nekünk a kutyánknak ezt javasolták.
2015. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Belső varratok valszeg. nekünk is van ivartalanítás után, doki mondta, hogy hónapokig meglesz még mire felszívódik.
2015. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!