Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Ahogy simiztem a cicám, észrevettem h hasa alján az utolso csecsbimbojánál van egy nagy csomo. Vigyem orvoshoz ezért a cicám?

sziasztok!perzsa cicámnak egy kölyke született,aki már elmult 8hetes,s elkerült az uj gazdijához.ahogy simiztem a cicám,észrevettem h hasa alján az utolso csecsbimbojánál van egy nagy csomo.máshol már szép lapos a pocija.szerintem a kiscica onnan nem szopizott,s a termelödött tej állt össze benne.vagy nem tudom...:)ez fel fog szivodni idövel,normális,vagy inkább mutassam meg az orvosunknak?

2008. szept. 16. 10:00  Privát üzenet  

A válaszok
Az a legjobb, ha megmutatod dokinak, legfeljebb azt mondja, hogy nincs semmi baj!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2008. szept. 16. 10:08 Privát üzenet
Igaza van az előttem szólónak, csak megerősíteni tudom. Bár bennem fel sem merülne, hogy vigyem-e vagy ne. Vinném. Mit veszítessz. Ha gond van a cicádat. Nem hiszem hogy ezt szeretnéd.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2008. szept. 16. 10:10 Privát üzenet
Szerintem vidd el gyorsan a dokihoz!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2008. szept. 16. 10:30 Privát üzenet
Az én cicámnak is volt olyen.Másnapra el is tünt.De most már sajnos nem él.De ennek semmi köze nem volt hozzá.Megmérgezték.:(

# 4/4Időpont 2008. okt. 29. 22:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy öreg cicám, és észrevettem, hogy pár napja kiesett az egyik felső szemfoga. Jókedélyű, étvágya is van, de csak az egyik oldalon rág (elfordítja a fejét). Lehet valamilyen...
Cicám egy ideje kedvtelen, tegnap óta nem eszik, nem igen mozog. Doki ma nézte, nem talált nála semmit. Azóta észrevettem nála párszor mintha lebénult volna és düllöngélt, folyt...
Észrevettem hogy cicám mindkét szemére belül egy nagy sárga zsírszerű-bőr nőtt rá. Olyan mintha egyre nőne és lassanként majd befedné a szemét. Mi lehet az? És mit lehet csinálni vele? Kép:
észrevettem hogy a cicáim folyamatosan vakaródzanak. Mit csináljak?
Ma a macskám az ágyon feküdt és amikor hengerrel átmentem az ágyon, hogy felszedjem a szőrt észrevettem hogy pici fehér pete félék voltak rajta?
Mi lehet a cicámmal, észrevettem hogy eszegetett az alomból amibe, (pisil kakil), utána kicseréltük homokra de abból is csipeget! Mi lehet a probléma vele? ártalmas lehet az egészségére?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!