Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mindig a hátsó felét...

Miért mindig a hátsó felét teszi a macska elém?

Figyelt kérdés
Mindig ha leül az ölemre, hasamra akkor a feneke van a fejemnél, ha megfordítom, hogy a feje legyen a fejemnél akkor egyből megfordul. Nem szereti nézni az arcom?

2016. jan. 4. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Néhány macska ilyen xD, ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni :D
2016. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyem is ilyen nem 😂
2016. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. Vagyok es nem tudsz rajta valtoztatni
2016. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Unalmas vagy neki. A macska nem egy olyan ügyürü-bügyürü kis jószág, amit lehet állandóan simogatni, meg szeretgetni, mint a kutyát. Kifele szeret nézni, mert ott van valami, semmi értelmét nem látja, hogy téged nézzen.
2016. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Márpedig nekem több évtized óta az jön le, hogy a macska aranyos, bújós, ddorombolós, szeretgethető kis jószág, persze némelyik félvad nem az, de a legtöbb igen.


Hogy miért csinálja a fentit s még egy csomó macskadolgot, passz, ezt csak a macskák tudhatják. Nekem nem sűrűn volt efféle gondom, a macskák sokszor imádják, ha foglalkoznak velük, csinálhatok szinte akármit, az nekik jó :D Kivéve, ha épp nem, vagy ha más személyiség...

2016. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Le akar kaksizni lehet.
2016. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmi nincs a másik oldalon, nincs tv-m, össze vissza szoktam feküdni, de mindig arrs néz amerre én is, nem felém
2016. jan. 5. 11:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Az enyém folyton engem bámul, tehát felém néz.

Lehet a tied azért fordít hátat, mert együtt bandázik veled és egy irányba akar figyelni veled, hogy együtt figyeljétek a terepet.

2016. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez most jutott eszembe hogy lhet azert fordítja a fejed felr a segget mivel tudja hogy a te figyelmed leköti hogy ot szeretgesf es igy o figyel helyetted is
2016. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!