Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicának?...

Mi baja lehet a cicának? Levert, de sántít is.

Figyelt kérdés
4 hónapos kandúr, szobacica, nem kijárós. Délelőtt még bevágott egy nagy adag konzervkaját, semmi baja nem volt. Barátnőm otthon maradt, én 5-kor értem haza. Akkor már kevésbé volt mozgékony, ő sem vett észre rajta semmit, de láttuk hogy kicsit sántítva megy. Alig evett, ivott, most pár falatot bele tudtunk könyörögni, meg ivott pici vizet, de főleg alszik vagy üldögél. WC-re ment ki csak. Folyamatosan rohangálni szokott, mindenre reagál, jön. Valami betegséget szedhetett össze? Oltáson most voltunk múlt héten, plusz féreghajtás. Ahogy olvastam sok minden lehet, csak aggódom. 9-kor nyit az állatorvos, akkor viszem el, de hátha valaki tapasztalt hasonlót. Nem hányt, orra száraz, szeme se csipás vagy váladékos.

2016. jan. 6. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Beüthette, bogár kezdhette ki, az is lehet hogy a hasának azon részén van valami probléma. Nagyon sok mindentől lehet, de ha alig eszik-iszok, és nincs nagyon végtermék sem, akkor egyből amikor tudtok inkább menjetek orvoshoz, nehogy baja legyen.
2016. jan. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A miénknek kiskorában megrándult a lába bogárkergetés közben. Egy-két napig teljesen levert volt, csak feküdt és alig evett, ivott. Folyton tukmáltuk rá a jobbnál jobb kajákat, egyszer aztán elfogadta, felkelt a helyéről, meggyógyult a lába.

Mindig éreztessétek vele, hogy ott vagytok mellette és próbáljátok etetni és főleg itatni, mert ha nem eszik és iszik, akkor attól is gyenge lesz, öngerjesztő lesz a folyamat. Műtét után is teljesen levert volt, de amikor már szomjas volt és sikerült megitatni, azonnal magához tért és evett is és a levertségnek lőttek. Szóval az itatás és etetés nagyon fontos.

2016. jan. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mentek a zöld kezek, köszi a válaszokat. Voltunk orvosnál, negyven fokos láza volt. Kapott lázcsillapító, antibiotikum és vitamin szurit. Hazértünk, már ment is enni, aztán fel a párkányra és a radiátorra.
2016. jan. 6. 09:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülök hogy jobban van :) Remélem meggyógyul teljesen. Máskor ha valami probléma felmerül menjetek orvoshoz ha még rendel, meg ne csak ide írd ki, facebookon rengeteg macskás csoport van, és állatmentős, ott jobban is aktívak az emberek, még ilyen későn is.
2016. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Leesett a galeriarol, talpra. Fel nap utan depi, aluszekony volt, es kiderult megzuzta a mancsikajat. Kapott gyogyszert, es egy het mulva semmi baja nem volt. Gondoltam leirom
2016. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!