Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ciki, hogy felnőtt férfi...

Ciki, hogy felnőtt férfi létemre megsirattam a macskánkat?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén érzem magam, nem is beszéltem erről senkinek, és most sem könnyű. Tegnap reggelre elpusztult a cicánk, az egész családnak hiányzik, ki jobban próbálja titkolni, ki kevésbé. Teljesen váratlanul történt a dolog, örültem, hogy nem esett semmi baja szilveszterkor, bár sosem szokott. Annyi volt csak furcsa, hogy az utóbbi napokban sokat volt bent a kibélelt kutyaólban, pedig régebben akármilyen hideg volt, sosem ment be. Ott is pusztult el szegény. Tudom, hogy sokak szerint "csak egy állat volt", de mintha családtag lett volna, hozzánk nőtt az évek során, ha elment hazulról, mindig vártuk, hogy mikor jön meg. Mindig jött, dorombolt, simogattuk, ő kényeskedett, a kutyánk is játszott vele, az ételt is mindig megosztottuk kettejük között, szóval az életünk része volt. Tegnap a nappal még el is telt, de amikor este lefeküdtem, éreztem, hogy végigfolyik a könny az arcomon. Ezt most biztosan férfiatlannak fogja mindenki tartani, de sajnos érzékenyebb típus vagyok. Szóval szerintetek gyerekes dolog, hogy így érzek, és szégyellnem kellene, hogy hiányérzet és fájdalom van bennem?
2016. jan. 6. 21:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy megmérgezték? vagy ha nem volt oltva mint kinti cica simán elkaphatott valami végzetes macskabetegséget.
2016. jan. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy megmérgezték volna, még a halála előtti napon is sétálgatott, ha mérget evett volna, akkor szerintem előtte napokig nem nagyon mozdult volna meg, mások lettek volna a tünetek. Tény, hogy a macskák kószálnak, de szerintem a környéken nem nagyon mérgez meg senki semmilyen jószágot, erre azért odafigyelnek, legalábbis a szomszédok egy része tudta, hogy van macskánk, hozzájuk is átjárt, vadászott náluk, tehát nem ártottak volna neki, és egyébként sem evett meg sem güzüt, sem patkányt, annak is legfeljebb a fejét rágta le szerintem, szóval így sem nagyon juthatott méreg a szervezetébe. Talán valami betegséget kaphatott el, vagy nem tudom, csak eléggé sovány volt, amit nem értek, miért lehetett. Korábban is megesett, hogy otthagyta az ételt, nem csak most, ezért sem tűnt fel, hogy nagy baja lett volna. Amit így utólag átgondoltam, az az, hogy nem tudom, tudott-e kakilni. A halála előtt talán két nappal bement a tyúkudvarba, mert oda hordtuk ki a salakot, és a föld fagyos volt, tehát a friss salakba akart valószínűleg kakilni, csak nem mentem oda megnézni, hogy sikerült-e neki, mintha erőlködött volna, de lehet, hogy csak utólag így látom. Azért sajnálom, mert még élhetett volna, nem kellett volna ilyen fiatalon meghalnia, az anyja a szülésbe pusztult bele 2-3 éve nyáron, szintén fiatalon. Úgyhogy nem nagyon volt velük szerencsénk, de örülök, hogy itt voltak nekünk, még ha most nagyon fáj is a veszteség.
2016. jan. 7. 20:33
 13/16 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz: nem férfiatlan, hanem természetes, részvétem. Viszont javasolnám, hogy a következő cicát kiskorában vigyétek el egy kombinált oltásra, hogy ne kaphasson el semmilyen végzetes macskabetegséget, illetve ivartalanítassátok.

A kiscicátok lesz, ügyelj arra, hogy ne válasszák el 8-10 hetes koránál hamarabb az anyjától, mert akkor kiegyensúlyozatlan lesz.

2016. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?

Sajnos a férfiakat arra nevelik az idióta szülők (főleg az apjuk), hogy sírni meg érzelmeket kimutatni lányos meg homokos dolog. Pedig egy férfi és érezhet, lehet boldog vagy szomorú. A férfi is tud sírni, boldogan nevetni. Amúgy sem jó az érzéseket elfojtani, mert eléggé nagy bajokat tud okozni. Sőt, a férfiak általában elnyomják, nem is fejlesztik az érzelmi intelligenciát....


Én is bőgtem már elaltatott macskám után. A rendelőben szabályosan rohamom volt, alig bírtak leállítani. Nem ciki.


Gratulálok, vannak érzelmeid, normális ember vagy!:)


25/f

2016. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
17%
Utolsó ne sértegesd a melegeket! -.-
2016. jan. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
15-ös! Hol sértegette a 14-es a melegeket? Pont negatív példának hozza, hogy sok apa az érzelemnyivánítást olyan dologként állítja be, ami lányos vagy a melegekre jellemző. Épp, hogy elítélte ezt! Ne legyen már üldözési mániád!
2016. jan. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!