Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki nem házas, nem jegyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem házas, nem jegyes, nincs senkije miért hord arany karikagyűrűt?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy a jobb kezükön hordják, leginkább nők, akiknek senkije sincs. Van nekik, csak titkolják? Miért hordanak arany karikagyűrűt a jobb vagy a bal gyűrűsujjokon ha egyedülállók? Ez divat lett? Miért?

2016. jan. 3. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Teged atvertek. Karikagyurut az hord, akinek jegyese v hazastarsa van. A klasszikus ures diszites nelkul aranygyurure gondolok.

N

2016. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Én is látok ilyeneket,tudom, hogy nem házasok,férfiak is!


Férfiaknál van pár,aki homoszexuális,de hord(többnyire ezüstöt,vagy fehéraranyat!még akkor is ha egyedülálló), hogy elkerülje a nők közeledését.

2016. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ezzel akarja elkerülni, hogy random leszólítsák az utcán. Vagy lehet mondjuk elhunyt szerettének a jegygyűrűje is, amit emlékezésből hord... sokféle oka lehet.
2016. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy nem akar senkit felszedni, ezért.


És kedves első,én is sima dísz nélküli aranygyűrűre gondoltam! Egy csomó emberen, de leginkább nőkön látom és tudom, hogy nincs senkijük.


Férfiakon még nem figyeltem.

2016. jan. 3. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Én csak olyat tudok, aki elhunyta anyukájáét hordja.
2016. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1, mert védeni akarják magukat a további kérőktől vagy;

2, mert maguk sem tudják mit akarnak (nem mernek a nagy büdös valósággal szembe nézni), ezért hamis illúziókban ringatják magukat.

"Természetesen" csak a hapsik a hibásak ezért is...

2016. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom pl özvegy, és hordja a karikagyűrűjét. Végül is nem vált el, miért is venné le? Erről nem lehet szó?
2016. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet. Mindenkinek igaza van. De nekem magas, hogy adotz egy okos, szép, felnőtt nő, aki arany karikagyűrűt hord, közben senkije sincs. Én csak divatból nem hordanám tehát igaz leget hogy vagy valami szerettéjé volt, vagy a pasikat távol akarja tartani.
2016. jan. 4. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is nagyon furcsa. Mindenki össze-vissza hordja. Van, aki házas és mégsem hordja, illetve van, aki nem házas mégis hord karikagyűrűt. Csak sajna szerintem így már elveszíti a jelzésértékét és félreértésekre adhat okot...

Amúgy én is ismertem egy srácot, aki hordott karikagyűrűt, és meg is lepődtem, illetve kérdeztem, hogy eljegyezték-e egymást a barátnőjével, erre mondta, hogy nem, hanem a ballagásra kapta gimi után. Az osztály összes tagjának csináltak emlékbe (és bele volt gravírozva belülre asszem, hogy melyik suli, meg hanyadik évben végeztek).

Meg olyat láttam nőknél, hogy elvált az illető és nem akart ismerkedni, ezért hordta a régi jeggyűrűjét.

Ja meg özvegyeknél, ahogy valaki írta fentebb is.

Szóval én ezt már nem tudom követni, meg azt sem, hogy ha jobb kézen van, akkor mit jelent, és ha balkézen, akkor mit, vagyis, hogy mégcsak eljegyezték, vagy már házas-e?

2016. jan. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!