Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szegeden tudtok jó állatorvost...

Szegeden tudtok jó állatorvost javasolni?

Figyelt kérdés

A szüleimnek van egy macskája, akit régebben kóborként fogadtak be. Elég sovány, anno igencsak rossz bőrben is volt, de azóta sokat javult.


Viszont mostanság mesélik, hogy nem nagyon hajlandó enni (húsféléket, tápot/konzervet legalábbis... de a palacsintát (!) megeszi...). Valamint, most a tél beálltával jellemző, hogy nappalra beengedik egész napra (24 fokos szobába!), az éjszakákat meg kint tölti (az év nagy részében, főleg kint tartott macska), mert anyám nem "meri" bent hagyni, szerinte "összefosik" mindent - bár ezt nem szó szerint, hasmenésképp érti.


Sajnos, hiába mondtam többször is, hogy ráférne már rég egy látogatás az állatorvoshoz, anyám sajnálja rá a pénzt, "nem gondolom, hogy van több tízezre egy rühes dögre". De kezdem megelégelni ezt, főleg azok után, amiket a közelmúltban hallok róla...


A héten megyek haza, elvinném a cicust állatorvoshoz, ha más nem, a biztonság kedvéért.


Tudtok ajánlani Szegeden jó állatorvost, aki megfizethető árakon dolgozik?


(Nincs saját macskám (jelenleg), így őszintén szólva, elképzelésem sincs, milyen kiadásokra számíthatok.)



2016. jan. 12. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szegedre hordom a kutyusok az orvoshoz. Szuper a Doktornő! Írj privit ha érdekel! 😊 Tudok nevet,címet telefonszámot adni. 😊
2016. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáltam neked írni, de befagyott ez a sz*r! Azért írtam hogy Írj te! 😄
2016. jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ébredő álom válasza:

Állatorvosok

Mi állat tartó emberek egy ördögi körben toporgunk csak.

Az üzlet politika az állatorvosok főbb erénye. Vagy is a pénz. Az állat legyen cica vagy kutyus. Ők az állatorvosok csak a pénzt látják benne. Pedig a cicáink, vagy a kutyáink az embereknek a gyermekei. Ugyan úgy törődünk velük. Etetjük, itatjuk, szeretjük őket.

Az etetést mi gazdik csak konzervekben mérjük, s benne rengeteg szervi kártevőkkel. Akárcsak a száraz táppal.

Nekem volt egy cicám 19 évesen pusztult el. De nem evet soha száraz, s konzerv tápot. Ezek csak márka nevek mögé bújtatott emberi gyarlóság. Kettő cicám bocsánat GYERMEKEMET márt az ezek mögé bújtatott agyon márkázott eledelektől elmentek örökre. Az állatorvosok a pénz hajszában elfeledtek emberként viselkedni. Kevés orvos van aki kivétel. MIKOR EGY GYERMEKNEK AZ ÉJSZAKA KELLŐS KÖZEPÉN RÁJÖN A FÁJDALOM, S MÁRT CSAK VERGŐDVE HALDOKLIK. AKKOR EGYIK ÁLLATORVOS SEM VESZI FEL A TELEFONT, HOGY ELALTASSA. MONDVÁN A RENDELÉSI IDŐM EKKOR KEZDŐDIK. ENNYIT A HUMÁN EMBERI MAGATARTÁSRÓL. KIK VAGYUNK MI EMBEREK? OLCSÓ PÉNZTÁRGÉPEK, VAGY VALÓBAN EMBEREK TUDUNK MARADNI. DÜH, ÉS INDULATOK NÉLKÜL. SAJNOS MI MAGYAROK NEM NŐTTÜNK FEL ARRA A SZINTRE, HOGY AKÁR ÁLLATORVOSKÉNT EMBEREK MARADHASSUNK.

MIÉRT ÉBREDŐ ÁLOM A NEVEM?

SZÓLJON E VERSEM AZ ELHUNYT GYERMEKEINKÉRT.

Hajnali ébredő álom, mint a szélben kavargó pókháló.

Ami csak néma csendem szövi előttük jéggé vált útjukat.

Hol a végén megpihenhetnek a csillagok alatt.

2016. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!