Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Salgótarjánban tudtok javasoln...

Salgótarjánban tudtok javasolni állatorvost?

Figyelt kérdés

Macskához kellene (de gondolom a macskához minden állatorvos ért, mivel gyakori háziállat :)), lehetőleg olyat, aki olcsón dolgozik (de azért megbízhatóan is).

Esetleg írhattok is róla pár szót, hogy miért kedvelitek, vagy szerintetek ő miért jó.

Köszönöm!



2012. dec. 5. 00:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Tarjánban én két helyet tudok

1,Mag Gyula:nagyon szereti az állatokat,sok tapasztalata van,de koszos a rendelő,nem tart be minden szabályt.

Én több olyan kutyást tudok,akinek elfertőzte az ivartalanítást,de vannak pozitív tapasztalatok is róla..

Egyébként ő olcsón dolgozik.

2,állatklinika:jól felszerelt,modern,tiszta.Sok vizsgálatot el tudnak végezni,de kevesebb a tapasztalatuk

ott két doki van:Bartos Loránd:nagyon aranyos,kedves,nyugodt,szereti az állatokat.Szerintem a tudásával sincs probléma.

Lábos Viktor:neki is megvan a tudása,mint ember viszont egy szadista állat(mondom úgy,hogy mi is a klinikára járunk)nem érdekli különösebben,hogy az állatnak most fáj valamije vagy nem,és már ütött meg kutyát(kapni akart a doki keze után,mert fájt a lába,és miután rákerült a szájkosár a doki felpofozta..)

ettől függetlenül viszont a munkáját jól végzi.

Ismerősi körben ők is tettek már el láb alól egy kutyát(nem tűnt fel nekik,hogy allergiás az injekcióra),viszont sokat meg is mentettek...

Ők elég drágák,egy komolyabb betegségnél simán kifizethetsz 25-50 ezret,persze ez függ a vizsgálatoktól,gyógyszerektől,esetleg a szükséges műtétektől is:/

Végül kihez mentetek?

2014. dec. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!