Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazajöhet még? (többi lent)

Hazajöhet még? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap 18:00 óta nem jött haza a 9 hónapos kandúr cicám. Párzási időszak van, tudom, bár még nincs ivartalanítva, de már van időpontunk is az orvoshoz, erre pont most tűnt el... Van esély, hogy hazajön?

Volt egy másik cicánk, aki szintén 9 hónaposan tűnt el, és sose láttuk többé. Ez tavaly történt. Nem akarom, hogy megismétlődjön ez. :(

Az előző előtti cica pedig egyszer 3 napra elment, de visszajött. Veletek történt már ilyen? Mennyi idő után jöttek vissza?

(Ha visszajön, első dolgunk lesz, hogy vigyük ivartalanításra.) :(



2016. jan. 17. 17:00
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Ha nem történt vele semmi baj akkor valószinüleg haza megy :) Nekem volt egy olyan macskám aki egy hét után tért haza
2016. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem a macskám mikor 7-8 talán 9 hónapos ha lehetett elment egy hétre és nem láttam. Egyszer csak azt hallom, hogy nyávog a bejárati ajtónál, mert éhes volt. Azóta nem igazán mászkálgat el sehova. Azért a környéken körülnézhetel, mert veszíteni semmit sem fogsz vele!:) Ne aggódj, vissza fog jönni. Nem olyanok, mint a kutyák akik emberközpontúak!:D
2016. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csendes, nyugodt környéken lakunk. Nincs forgalmas út a környéken, szóval ezért annyira nem aggódom. Habár hatalmas területeket járnak be ilyenkor... Inkább attól félek, hogy eltévedt vagy bántotta valaki.
2016. jan. 17. 17:15
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is, második válaszoló! Valahogy én is úgy érzem, hogy vissza fog jönni. :)
2016. jan. 17. 17:16
 5/25 anonim válasza:

Nekem folt olyan, hogy 4 napig elszökött és utána hazajött :).


Nagyon remélem, hogy hazakerül a cicád! :)

2016. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Volt*
2016. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves válaszokat, reménykedem! :)
2016. jan. 17. 17:41
 8/25 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy 3 hónapra nem jött haza. Erre egyszer csak hív az állatorvos h megtalalta(chip).
2016. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Hú, az már sok idő, de legalább bizonyítja, hogy hazajöhet még annyi idő után is.
2016. jan. 17. 18:08
 10/25 anonim ***** válasza:
Ivartalanított macskáim (nőstények kandurok vegyesen) 2-3 hetekre el szoktak tűnni, eleinte betegre aggódtam magam miattuk, mostanra megszoktam. Biztosan hazamegy a Tied is, drukkolok neki!
2016. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!