Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazajöhet még? (többi lent)

Hazajöhet még? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap 18:00 óta nem jött haza a 9 hónapos kandúr cicám. Párzási időszak van, tudom, bár még nincs ivartalanítva, de már van időpontunk is az orvoshoz, erre pont most tűnt el... Van esély, hogy hazajön?

Volt egy másik cicánk, aki szintén 9 hónaposan tűnt el, és sose láttuk többé. Ez tavaly történt. Nem akarom, hogy megismétlődjön ez. :(

Az előző előtti cica pedig egyszer 3 napra elment, de visszajött. Veletek történt már ilyen? Mennyi idő után jöttek vissza?

(Ha visszajön, első dolgunk lesz, hogy vigyük ivartalanításra.) :(



2016. jan. 17. 17:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nekem a 3honapos nyaralása óta csak a hazban van :D nem akar kimenni...
2016. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nem adom fel a reményt.
2016. jan. 17. 20:04
 13/25 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a macskák nagyon, naaagyon nehezen tévednek el.


Nagyon részletes térképet tudnak "készíteni" az agyukban, gond nélkül haza fog találni.

2016. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma délelőtt holtan találtam a cicát a közeli buszmegállónál. Szörnyű volt látni, bár semmi vér nem volt körülötte, se rajta; egy percet sem szenvedett. Valószínűleg hazafelé jött volna a szerencsétlen, és elütötték. A fájdalmam leírhatatlan, de köszönöm mindenkinek, aki tartotta bennem a lelket. Nagyon vigyázzatok a cicáitokra!!

2016. jan. 18. 19:09
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem :C
2016. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%

:'( ez nekem is szomorú! :(


RÉSZVÉTEM! :(

2016. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon kedvesek vagytok! Ma már jobban vagyok, már nem sírtam annyit. A legjobban az fáj, hogy látnom kellett holtan. Ha becsukom a szemem, akkor is ezt látom magam előtt. Talán idővel elhalványul... Az idő sok sebet begyógyít. :)

Kis "emlékművet" is készítettünk neki ott, ahol megtaláltam; kövekből kiraktunk egy szív alakot (szívecske minta volt a bundáján is).

2016. jan. 19. 18:18
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, őszinte részvétem a cica miatt... :(


Sajnos a kinti macskatartásnak ez az átka. :( Bármikor elütheti szegénykét egy autó, megmérgezhetik, elkaphatja egy kóbor kutya, stb.


Én pontosan ezért tartom idebent mindkét cicámat, nehogy valami ilyesmi történjen velük. Idebent jó meleg van nekik, és én is sokkal nyugodtabb vagyok így, mert tudom, hogy ők mindig biztonságban vannak.


Tényleg sajnálom, ami a tiéddel történt. :(

2016. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A miénk van olyan hogy 1 hétig nem jön haza aztán egyszer csak megjelenik. :D
2016. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Jaj előző vagyok nem olvastam amit írtál. Nagyon sajnálom. :(
2016. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!