Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Dominó cicám elszökött, ez...

Dominó cicám elszökött, ez már a második, elsőre a szomszéd utca egyik házából (vagy háza felől ) jött ki. Most már ez a második nap, két nappal ezelőtt este szökött el. Hívogatom, hívigatom, de nem jön. Hazajöhet? Vagy nem?

Figyelt kérdés
És lehet plakátokat kiraknio villanyoszlopra,vagy ezért büntetnek?
2010. okt. 24. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom nekem is volt elszokve a macskam 4 napig de haza jot remenykedj.
2010. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tihanyi Fruzsina ***** válasza:
Félő, hogy elütötték. Egyik barátnőmnek is elűnt a macskája és nem jött vissza többet.:(
2010. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tihanyi Fruzsina ***** válasza:
de azért tegyél plakátokat, mert nem büntetnek miatta:D
2010. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia


Nem mindegy hogy ivartalanítva van e vagy sem. Nekem az egyik amikor még nem volt ivartalanítva egy hétig nem került elő, aztán meglett. Amúgy ivartalanítás után is 3-4 napra elkóborolhatnak. Tudom aggódsz, de kétségbe esni még nem kell. remélem meg lesz a cica!

2010. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi kiplakátoltuk az egész kerületet, de nem büntettek meg. Egyébként nem került elő.
2010. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást. Plakátok startra készen,ha nem jön haza hamarosan,kirakom őket. Nincs ivartalanítva,de picinek találom(6 hónapos ma!!!!)
2010. okt. 25. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne várj semennyit, azonnal kezdd el a plakátok kihelyezését! Az én cicám,Mici 3 évvel ezelőtt eltűnt. Nem találtuk sem este, sem reggel. Azután egész nap jártam az utcákat, hívogattam, kerestem.. Már-már fel akartam adni, mikor este 8-kor csörgött a telefon, a szomszéd hívott, hogy hallották, hogy eltűnt a cicánk, ők pedig találtak egyet. Mondták hogy azonosítsuk, hogy milyen macskánk veszett el, mondjunk ismertetőjegyeket.. Mondtuk hogy kicsit kancsal és egy szemfogú, sziámi, erre mondták hogy náluk van. Átmentünk érte(hátsó szomszédba), és a cicám ott kuporgott a sarokban mindentől és mindenkitől rettegve. Amikor meglátott,beleugrott a karjaimba. A szomszéd mit mondott? "Próbálták hívogatni, ennivalót akartak adni neki, de semmivel sem tudták megfogni, még a kaja sem kellett neki.Nem tudták magukhoz édesgetni" Hát kösz.. Boldog lehetek, hogy ilyen cicám van, hogy csak minket szeret és mást nem tűr meg. A többi ember még macskatáppal sem kenyerezheti le. Most is boldogan élünk, Mici már 10 éves, vele nőttem fel. Imádom őt. ♥ Sajnos a másik cicám, Mici fia még régebben, kb 7 éve tűnt el, ő kandúr volt, gyönyörű hófehér.. Sosem lett meg. :( Nálunk az utcában galambászok laknak, lehet hogy lelőtték.. Berci sajnos minden emberhez kedves volt,így bárki magához csalogathatta.. :( Hogyha a Te cicád olyan típus, aki csak Téged szeret, akkor szerencséd lehet és valaki biztosan jelentkezni fog vele! Ha viszont mindenkihez barátságos és dorombol, akkor nem biztos.. :/
2010. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!