Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám "elpasszolni" a...

Hogyan tudnám "elpasszolni" a kutyámat?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves fajtatiszta kan magyar vizslánk,de már nem bírunk vele. Anno betegen ideiglenesen befogadtuk, de nálunk maradt. Az állatmenhelyen napi díjért vennék be, míg el nem viszik(!!!),kidobni meg nem akarom sehol. Ingyen elvihetőnek meghirdettem, de senki nem érdeklődött. Pici babám van, aki felijed az ugatására minden alkalommal,és az udvart is teljesen tönkretette.
2008. szept. 22. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Felkereshetsz vadászegyesületet, mert esetleg még tanítható.Mindenesetre azt javaslom, legközelebb ne fogadj be kutyát se, ha gondot okoz esetleg az ottmaradása.

A vizsla egyébként jol nevelhető, de szeleburdi, ha nem nevelik.

Aztán még esetleg feladhatsz további hirdetést..de csak ajándékba add, mert pénzért még nehezebb egy 3 éves kutyát odaadni.

2008. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
írj egy olyan hirdetést hogy ajándékba adod vagy add a menhejre
2008. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy a Vaterán tedd fel 1 Ft-os akcióban,lehet, hogy felvernék az árát, és kapnál érte pár ezrest, de legrosszabb esetben is megszabadítanának tőle.
2008. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nehogy elvidd menhelyre. Az a válaszoló, aki ezt mondta, az remélem, hogy nem gondolta komolyan. Nagyon rossz ott neki egy ketrecben, míg ott nálatok szabad volt. A menhelyi ötletet felejtsd el.

Légy kitartó, hirdesd több oldalon, mivel fajtatiszta nagyobb az esély a befogadásra. És legközelebb körül tekintőbben végy magadhoz kutyát.

L:)

2008. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vizslák nagyon okosak, egy jó kutyasuliban biztosan segítenek. Viszont e sulit jól meg kell választani, én 2szer nagyon megjártam. Egy neveletlen kutyát sajnos nem nagyon fogadnak be. Csak fel ne tedd a vaterára és hasonló honlapokra! Ez se a kutyával, se a vevővel szemben nem tisztességes! Egyébként mi a baj vele?
2008. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Leírtam a bajt: azóta született egy fiam, aki mindig felijed az ugatására, állandóan szétássa a kertet(a kutya), és nincs időm minden nap utána pakolni. Nem akartuk befogadni,nem tudtuk kié, csak csont bőr volt,meg sebes, felhízlaltuk, hiába plakátoztuk ki,senki nem jött érte. Ezt a válaszolóknak is írom,akik mondták,hogy minek fogadtam be. Viszont nincs időm vele foglalkozni, és a macskáinkat is elüldözte már.
2008. szept. 24. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!