Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fontos! Valaki ismeri Szegeden...

Fontos! Valaki ismeri Szegeden Dr. Fodor László állatorvost? Esetleg más állatorvost? Milyen árakon dolgozik kb? Bármilyen segítségnek örülnék!

Figyelt kérdés

Holnap mindenképp el kell vinnem a(z egy éve) befogadott macskánkat, mert beteg. A szüleim egyszerűen képtelenek megérteni, és nem hajlandóak elvinni, légből kapott "érvekre" hagyatkozva, miszerint "nincs több százezrük most erre a hülyeségre (!)". Mondva ezt hetek óta. Amellett, hogy "hagyjam, biztos öreg, és végelgyengülése van. Hagyjam meghalni, de NE bent a lakásban......"


Sajnos az napokban főleg sokat romlott az állapota, és miután ők többszöri győzködésre sem voltak hajlandóak megmozdítani a kisujjukat, mostanra halaszthatatlanná vált a dolog. Még ha minden félretett fillérem erre is megy, és egy dobozban viszem is el, gyalog.


Soha nem volt szükségem állatorvosra, így tanácstalan vagyok a témában. Bármiféle segítségnek örülnék, kétségbe vagyok esve.


Dr. Fodor Lászlót ajánlották az egyik állateledel kereskedésnél a közelben, mert ő szegedi viszonylatban jó árakon dolgozik. Mire számíthatok, milyen költségekre? Esélyes egy vér- és vizeletvizsgálat, esetleg ultrahang/röntgen, az általános vizsgálaton felül. Persze, laikus vagyok a témában, de főleg ezek érdekelnének. Legalább a sima vizsgálat díja.


Még egy kérdés! A kiszemelt állatorvos hétköznapokon 17-18 óra között rendel. Ez esetben csak rendelési időben hívhatom, vagy akár már aznap délelőtt is?


Bent lehet (kell) maradni a cicussal?


Előre is köszönöm.



2016. febr. 7. 14:35
1 2
 11/11 szkeptikus? válasza:

Tudom,már rég nem aktuális a dolog,de most találkoztam a kérdésével.

Talán szükség lehet még az imformációmra,a későbbiekben.


Jól ismerem Fodor dokit. Állatorvosként remek szakember,emberként szerény,közvetlen és nem a pénzre hajt.

2017. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!