Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kölyökkutya es felnottmacska...

Kölyökkutya es felnottmacska osszeszoktatasa? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sajnos egyik ismerősünk kimegy nemetorszagba es van egy 2-3 hónapos kis angol terrierje. Nekem meg van egy "jelenleg egyke" macskam. A macska nagyon féltékeny... Regen ugy fogadtuk be... 7 eves jelenleg. Kolyokkoraban egyutt élt egy masik kandurral, szegeny mar meghalt. Aztan 3 eve hoztunk melle egy 1 hónapos cicát. Az elejen nem tetszett neki de egy honap alatt megszokta hogy ott van. Es most nyáron jott hozzánk egy kis arva is, aki nagyon felt tole es soha nem baratkoztak ossze... Volt nagy sértődés is meg kisebb verekedések... Sajnos o nincsen nalunk mar mert valaki elvitte... Az én cicám herélt kandur. Es nagyon meg tud sértődni, es iszonyatosan féltékeny. Sok simogatassal mar amikor engedi, meg a bolti alutasakos kajával lehet kiengesztelni. De mar annyitol megsertidik hogyha elutazunk.

Na es ezt a "kiskiralyt" kene osszeszoktatni a kutyussal... Hogyan alljak hozza? Es mit ne csinaljak meg veletlenul se?



2016. febr. 13. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Rájuk kell hagyni és nem lehet erőltetni. Nem lehet az egyiket lefogni, míg a másik megnézi, megszagolja. A kutya kapni fog pár pofont, az tuti.

Mennyi ideig lesz nálad a kutya?

2016. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos azt nem tudom de majd ma megyek megnézem. Hat azt tudom hogy cicám sértődni fog. Rokonok kutyaji mindig megugattak... De mindent elkovetek. Es ugyan ugy szabad neki "minden" mint eddig. Csak hat a helyen osztozni kell a kutyussal. Es a cica kinti de delutan este meg reggel beengedjuk. Mászkál itt 15 percet es kimegy...
2016. febr. 13. 08:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz ebből. A acska nem fogja levadászni a kutyust, a kutya meg még kölyök, nem bántja a macsekot. Az meg, hogy megsértődik, az ő baja. Ne hagyd, hogy zsaroljon a hisztijével.
2016. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felek hogy ha a kutyus ide kerul a cica el fog menni
2016. febr. 14. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fog elmenni. A kutya jószerivel ott van otthon, ahol a gazdi van. A macska sokkal jobban ragaszkodik a házhoz, ahol korábban élt. Hallottál már a macskák híres hazatalálási képességéről?
2016. febr. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen. Es mindig hazajött ha eltunt. Hiaba alig birt jarni... Es a kutyus bent lenne.

De hogyan kezdjek majd hozzá az osszeszoktatashoz? Erre valaki tudnak válaszolni.

2016. febr. 15. 15:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ma idekerült a kutyus. Hat kb olyan 3 hónapos. Nagyon kajla es játékos. A cicanaknem tetszett. Mikor Elment sétálni a kutyus be lett engedve a cica meg nagyon utalta a dolgot. A kutyus cuccai mellett kapott kaját egy darabok tűrte de inkabb nem evett. Ja igen es a kutyus stafi... Es hogy kerlek segitsetek nekem, hogyan szoktassam őket ossze.
2016. febr. 16. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi tortént a8 év alatt?
ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!