Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fekete var? Normális?

Fekete var? Normális?

Figyelt kérdés

Egy seb van a cicám szája mellett, nagyon sötét var van rajta, már ha jól gondolom, hogy az.

Kiskora óta fekete az orra alatt, olyasmi, mintha mindig fikás lenne... ezt amikor hazahoztam, megmutattam állatorvosnak, de megnyugtatott - illetve majdnemhogy lehülyézett -, hogy csak sima kosz, így nem nagyon szoktam törődni vele.

Most viszont kezdek elbizonytalanodni, lehet, hogy mégis valami bőrfertőzés áll a dolog mögött? Vagy macskáknál így gyógyulnak a sebek? Szerintetek?


2016. febr. 15. 15:15
 1/6 A kérdező kommentje:
A seb egyébként normális alatta, nincs elfertőződve, gyógyulgat is, de ez a fekete izé rajta nagyon idegesít.
2016. febr. 15. 15:20
 2/6 anonim válasza:
17%
De mi az a var?
2016. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kemény teteje, ami lefedi a sebet :)

Legalábbis gondolom, hogy az a macskámon is. Ha nem, akkor csak atkára tudok gondolni, de létezik, hogy azt nem ismeri fel egy állatorvos??

2016. febr. 15. 15:30
 4/6 anonim válasza:
0%
Varr*:)
2016. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az átkát felismerik az állatorvosok.
2016. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Köszi, hogy elmagyaráztad,szerintem ne aggódj, nem atka, azt biztos felismeri az orvos 😃
2016. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!