Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A vemhes macskámnak váladék...

Barthafanni kérdése:

A vemhes macskámnak váladék van hüvelyén. Mire utal?

Figyelt kérdés
A váladék szerintem az a nyákdugó az mikor esik le es mikpr kezdodik az elles/fialas ? Mik meg a jelek fialas eseten? Koszonom.

2016. febr. 15. 16:59
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom milyen valadekrol beszelsz az en cicamnak sosem volt ilyenje vagyis nem lattam... Fialas elott keresi a helyet feltunoen. Bemaszik minden kicsi es eldugott helyre. Es nagyon bujos lesz az enyem peldalul mindig bujik hozzam elotte keri hogy simogassam. Valamikor feltunoen nyavog. Minden cica mas. De tuti hogy.mindegyik keresi maganak a megfelelo helyet. Csinalj neki egy kis dobozt ami puha cuccal van kibelelve vidd egy olyan helyre ami sotet es eldugott helyen van de arra figyelj hogy tul hideg ne legyen. Pl pincebe isten ments! Keszits neki vizet es kajat mar ha enni fog utana.Azert 1-2 orankent nezz ra hogy minden rendben van-e.
2016. máj. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!