Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csomó a cica oldalán. Nagyon...

Csomó a cica oldalán. Nagyon aggódom, mi ez?

Figyelt kérdés

6 éves kandúr cicám van. Ma tapintottam ki a hátsó lába környékén bal oldalt egy eléggé kemény csomót. Sajnos nem tudtam megnézni,hogy vajon a csomó a belső szerveknél(belek) vagy csak bőr alatti elváltozás. Bár inkább az utóbbira tippelek,mert nem kellett nagyobb nyomást kifejtenem,hogy ki tudjam tapintani a csomót. Mikor tapogatom,kellemetlen neki. Ezen kívül van étvágya,normálisan ürít,hányás a szőrcsomók miatt fel szokott lépni,a kedve pedig olyan mint szokott lenni. Ha lesz rá módom rohanok vele orvoshoz, de jelenleg anya nem tud támogatni az anyagi helyzetünk miatt :(

Kérem írjon akinek volt hasonló problémája a cicájával!



2016. febr. 17. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet ízületi probléma, zsírcsomó, rák, vagy csak egy pukli..


Ezt csak állatorvos tudja megállapítani, de lehet még ő sem fog tudni segíteni rajta. Az is lehet, hogy 1-2 nap és nyomtalanul eltűnik a csomó.

2016. febr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most meg tudtam nézni amíg az oldalán feküdt...a bordája alatt van egy kő kemény pukli..

Remélem,hogy elmúlik és nem lesz baja..:(

2016. febr. 17. 00:44
 3/6 legion ***** válasza:
100%
Jo ember lehetsz,ahogy az allatodrol beszelsz.Remelem,es kivanom,hogy legyen jobb neki mielobb,irdd ki,ha rendbejott!
2016. febr. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha lehet mozgatni a csomót, akkor nem daganat, hanem nyirokcsomóduzzanat, ami ártalmatlanabb. És a rák nem fáj tapintásra.
2016. febr. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma voltunk dokinál. Képteljétek nem találtuk meg a csomót :)

Mikor hazaértem.megint megnéztem és ott volt neki...doki mondta,hogy nagy valószínűséggel nyirokcsomó duzzanat,vagy a beleiben összegyűlt a kaki:s ajánlották az olajos halat,hátha lesz változás.

2016. febr. 22. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
látjátok? nem kell azonnal temetni egy állatot ha valami "fura" van rajta :)
2016. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!