Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csaba Gyöngye perzsa kennel,...

Mónika123+ kérdése:

Csaba Gyöngye perzsa kennel, vagy Silver angel csincsilla perzsa tenyésztőkről vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 16:45
1 2
 1/11 Vicuska87 ***** válasza:
Abszolút nem ajánlom egyiket sem...
2016. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 macdln ***** válasza:

Vicuska ! Már korábban is meg akartam kérdezni tőled, hogy neked honnan vannak a perzsáid ? Melyik tenyészetből ?

(egy régebbi kérdésnél láttam a válaszodban, hogy van 2 perzsa cicád)

2016. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Vicuska87 ***** válasza:
Midnihgt hunter es rough diamond...
2016. febr. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ráckevei perzsa kennel vélemény?Nála van egy kicsike még,bár a nő,nem szimatikus.A cica cuki
2016. febr. 20. 08:17
 5/11 anonim válasza:
A silver angelből vásároltuk a cicánkat. 2 hónap múlva FIP miatt el kellett altatni. Nem volt előtte cicánk, nem volt kijárós, tehát nem kaphatta el úgy. A kennelben nagyon sok cica van kis helyre összezsúfolva. A következtetést rátok bízom.
2018. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ez elég súlyos vád, pláne, hogy valószínűleg nincsen tisztában vele, mi is az a FIP. ( A FIP egy vírus mutációjából alakul ki, amely vírust szinte minden macska hordoz!). A mutációban a cicát ért stressz is szerepet játszik. Ilyen stressz lehet maga a költözés új otthonba, vakcinázás, látogatás, gyerekek a családban vagy más társállat, stb. stb. ). A corona vírus fertőzéshez elég egy orvos látogatás, vagy egy cipőtalp is, nem kell hogy a cica kimenjen, vagy érintkezzen más cicával. A másik oldala a dolgoknak pedig az hogy a mai oprvosok, előszeretettel mondanak mindenre FIP et, amiről első ránézésre nem tudják megállapítani, mi az, vagy a ránázésre adott kezelésre nem reagál a cica.... Mindig kell több vélemény, tapasztalat. Több olyan macskáról tudok, akit le FIP-ezett a dokija, érdekes mód máshol utána mentek hogy talán mégsem az, és láss csodát máshol meggyógyult a macska. A FIP-et boncolással lehet igazábl megállapítani, mintavétellel, és hozzákapcsolt mutálódott vírus kimutatással. A corona vírus kimutatás önmagában nem elég. Kérem igazolja labor tesztekkel az állítását, ellenkező esetben ez rágalmazás, pláne, úgy hogy sokan, és valszeg Ön sincsen tisztában ennek a betegségnek a mivoltával.
2018. dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Vettem egy cicat kb 8 hetes volt amikor elhoztam, nem a silver angel kennelbol. Egyeduli cica, nem kijaros, csak en es a cica. 8 honaposan el kellett altatni nedves FIP miatt. Csak a diagnosztikara koltottem 200+ezret. Az elottem szolo jol irta, a korona virus mutalodik, akar egy rossz idoben megkapott megfazas is okozhatja a mutaciot ami halalos kimenetelu lehet. A korona virus magaban artalmatlan. A cica pedig csak a kotelezo oltaskor talalkozott mas emberrel rajtak kivul, aki meg az allatorvos volt. Meg az allatorvos is azt mondta hogy igazabol keveset tudunk errol a virusrol es talakozott olyan otthonnal ahol 1 cica volt beteg a sok kozul, pedig egyutt aludtak, ittak, kozos WC. Ezt akkor mondta, amikor kerdeztem, hogy akkor dobjak ki mindent? Meg a szonyeget is? Mondta hogy szerinte mert nem valoszinu hogy a kovetkezo cica beteg lesz. Van most egy cicam utana, igaz meg csak 9 honapos de ugy tunik o teljesen egeszseges.
2018. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 duloera válasza:
A mi cicánk a Silver angel kennelből való. Gyönyörű, egészséges, eleven igazi kis arisztokrata ivartalanított kandúrka. Bármilyen apró problémám van, gondolok itt a tápra, a szőrápolásra, a macskaviselkedésre társakkal mindig tanácsot kapok a tenyésztőtől. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a kennelt
2018. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A koronavírusról és az abból kialakuló FIP-ről itt van egy részletes leírás: [link]
2019. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

"Ez elég súlyos vád, pláne, hogy valószínűleg nincsen tisztában vele, mi is az a FIP. ( A FIP egy vírus mutációjából alakul ki, amely vírust szinte minden macska hordoz!). A mutációban a cicát ért stressz is szerepet játszik. Ilyen stressz lehet maga a költözés új otthonba, vakcinázás, látogatás, gyerekek a családban vagy más társállat, stb. stb. ). A corona vírus fertőzéshez elég egy orvos látogatás, vagy egy cipőtalp is, nem kell hogy a cica kimenjen, vagy érintkezzen más cicával. A másik oldala a dolgoknak pedig az hogy a mai oprvosok, előszeretettel mondanak mindenre FIP et, amiről első ránézésre nem tudják megállapítani, mi az, vagy a ránázésre adott kezelésre nem reagál a cica.... Mindig kell több vélemény, tapasztalat. Több olyan macskáról tudok, akit le FIP-ezett a dokija, érdekes mód máshol utána mentek hogy talán mégsem az, és láss csodát máshol meggyógyult a macska. A FIP-et boncolással lehet igazábl megállapítani, mintavétellel, és hozzákapcsolt mutálódott vírus kimutatással. A corona vírus kimutatás önmagában nem elég. Kérem igazolja labor tesztekkel az állítását, ellenkező esetben ez rágalmazás, pláne, úgy hogy sokan, és valszeg Ön sincsen tisztában ennek a betegségnek a mivoltával."


Maga is pontosan tisztában van vele, hogy a boncolás igazolta a FIP-et. :) Éljenek az alternatív valóságok, nem igaz? ;-)

2019. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!