Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem kaparja be a macska...

Miért nem kaparja be a macska a "piszkát"?

Figyelt kérdés

Szobatiszta, nagyon gyorsan megtanulta mikor hozzán került. Mindig az alomba végzi a dolgát, de nem temeti be. Pontosabban akár 10 percig is kapar...csak nem ott ahol kellene...hanem az alom egyéb részét, a falat, a padlót, az almos zsákot meg mindent, ami körülötte van kb. Mindig rendszeresen cseréljük az almot, tehát tiszta a helye és már több fajtát is kipróbáltunk hátha az a baj, de nem változott semmi. Miért lehet ez? Már arra is gondoltam, hogy pici volt mikor elhoztuk és benne van a reflex, hogy kaparni kell csak senki nem tanította meg neki, hogy hogyan....nem tudom:)

Mi lehet ennek az oka?


2016. febr. 27. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
a kutya is elkaparja a koszát úgy ahogy felületesen ez bennük megvan, megtanulják a szülőktől
2016. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aperitif ***** válasza:

Nálam most olyan macska van, amelyik előtte hosszasan kapar, utána is valamennyit, de a produktum mindig a felszínen marad. Nem tudom mitől van, a többiek mindig jó mélyen elásták, de én egyáltalán nem bánom ezt. Mivel lehetőleg rögtön kiszedem a végterméket, nekem könnyebb dolgom van, hogy az alom tetejéről leemelem, és nem kell bányásznom a mélyben, keresve, hogy hová ásta be.

Szóval engem nem zavar.

2016. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!