Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kaparja a macska a...

Miért kaparja a macska a vizestálat ivás előtt?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért kaparja a vizestálat a macska ivás előtt? Van benne víz(friss), de ahányszor iszik, mindig megkaparja előtte a vizestál szélét, gyakran ki is locsolja...

2014. jún. 29. 12:22
 1/3 rnesos válasza:
Sajnos válaszolni nem tudok. De a téma engem is érdekelne. Pont tegnap csodálkoztam el, hogy az én cicám is ivás előtt megkaparászta a vizet, aztán jót ivott. Én sem tudom mit csinált. Talán kezet mosott? :D Ha valaki tudja, tegye közkinccsé!!!
2014. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a "kézmosás" már bennem is felötlött,és igazából nem is vagyok benne biztos, hogy kizárható, de nem mindig dugja bele a kezét a vízbe,csak a tálat kaparja, és lökdösi..Gondoltam arra is, hogy megnézi, lötyög-e benne valami az ivás előtt...
2014. júl. 1. 09:22
 3/3 rnesos válasza:
Apszolult jogos a felvetés. A macskának ugyanis van esze, főleg magához való. :-)Már csak azért is gondolom, mert az én cicám is produkál érdekességeket. Kézzel eszik, kedvtelésből gyilkol (nem eszi meg az egeret), két lábon jár és most a kezét is megmossa. Jajj!! Csak a távirányítót meg ne szerezze!! :D
2014. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!