Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol fogadhatnék örökbe egy...

Hol fogadhatnék örökbe egy kölyök kiscicát? (Budapest)

Figyelt kérdés

Nem érdekel több éves kidobott felnőtt macsek, mert kutyához kell szoktatnom.

Nem kell nekem semmilyen díjnyertes, meg fajtiszta, több százezres macska.

Egy darab kisfiú (akármilyen keverék, házi cica) macskát keresek, aki tök kedves és aranyos, és még nagyon pici.


Nem akarom tenyészteni, nem akarok nyerészkedni, számomra is fontos, hogy minél hamarabb ivartalanítva legyen.


Menhelyeken néztem már, de csak felnőtt cicák vannak.


Van valahol valami oldal, telefonszám vagy akármi, ahol ez iránt érdeklődhetnék?


2016. febr. 29. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavasszal van a kiscicaszezon, akkor érkeznek az alapítványokhoz a "csomagok".
2016. febr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Itt találhatsz, csak figyelni kell: [link]

2016. febr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már minden Jófogás, meg társain keresztül kerestem de tényleg csak sok éves megunt cicákat találtam. Akkor talán majd tényleg tavasszal. :)
2016. febr. 29. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Várj egy kicsit, már párzanak a macskák, három-négy hónap múlva elárasztják a menhelyeket a kiscicák.

Én ezzel az alapítvánnyal vagyok kapcsolatban, őket jó szívvel tudom ajánlani:

[link]

Úgy látom, nekik volt egy kis kandúrjuk, de az már gazdira talált. De lesz még, ne add fel!

2016. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem adom fel, mert mindenképp szeretnék egy apróságot. Néhány dolgot már meg is vettem neki.
2016. márc. 2. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!