Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem szobatiszta?

Miért nem szobatiszta?

Figyelt kérdés

Sogornőmmel egyszerre kaptunk kiscicákat most kb 3-4 hónaposak kislány cicával van a gond , az enyém rettentő szobatiszta , de sz ővé nem ...használja az almot ha van kedve de a szönyeget részesiti előnyben ...én nem vagyok kezdő a macskatartásban már rengeteg trükköt kiprobáltattam vele de semmi eredménye 😔

Nekem sincs több ötletem. ..

Tudnátok seguteni mit lehetne tenni ?


2016. márc. 1. 08:59
 1/4 Bagoly99 ***** válasza:
73%

Milyen trükköket próbáltál pontosan?Csak azért kérdem hogy ne írjuk le ugyanazt.A szőnyeget mindenképpen alaposan fertőtlenítsétek ki,mert ha már lepisilte,akkor azzal meg is jelölte,és vissza fog járni.

Még egy ötlet,ezt hallottam egy macskás ismerősömtől:Az almot rakjátok oda a szőnyegre,arra a részre ahová vécézni szokott,és hagyjátok ott egy-két napig.Majd mindig pár méterrel rakjátok arrébb az almot,egészen addig,amíg az eredeti helyére nem kerül.A cica jó esetben nem veszi észre ,hogy lassan visszakerül az alom az eredeti helyére,és remélhetőleg oda is szokik közben.

:)

2016. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia. Sajnos ezeket is kimerítettük már ...😔

Elöször volt a mancsak kaparás az alomban hogy tudja mi a helyzet ...de inkább meg akarta enni nem pedig bele wcni ...aztán amikor baleset volt bele lett téve a kaki az alomba meg a cica is és meg lett neki mutizva hogy ott lenne jó helyen. ..a kedvéért átrendezték a lakást higy az alom ott tudjon maradni ahova a macska jár de továbra is gyakran mellé jár ...ügyesen elkezdte használni de továbbra is mellé csinál ...akkár közvetlen mellé ...aztán ott van a büntet és jutalmat. ..de semmi vizzel spricc ...semmi nem érdekli 😜

A szönyeget már baromi sok mindennel takaritották ...vettek távoltarto sprayt de nem igazán zavarja a macsekot , az alom rendszeresen tisztitva van 😓

2016. márc. 2. 10:49
 3/4 Bagoly99 ***** válasza:
Egyedül övé az alom?Mert néhány macska nem szeret közösködni ilyen téren.Ha több cica is használja,akkor mindenképp szerezzetek neki egy sajátot.
2016. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az ővé ...egyedüli cicú ...😉
2016. márc. 4. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!