Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek hogy a macskám...

T. Viki kérdése:

Mit tegyek hogy a macskám engedje hogy a kan macska bevemhesítje?

Figyelt kérdés
Van egy nőstény macskám! Fiatal volt amikor elösször ellet. Sajnos a picik nem élték túl, és azota nem kedveli vagyis fuj a kicsikre ennek szeretném a végét venni. Mert van másik két ivartalanitott kölyök cicám! Még egy ellést szeretnénk aztán a cicust ivartalanítjuk. Sürgös lenne!!

2016. márc. 3. 17:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Értjük, hogy nem a kölykei.

De az, hogy a macska új kölyköket hoz világra nem azt fogja kihozni belőle, hogy elkezdi szeretni a kölyköket, sőt éppen ellenkezőleg. Ha felébred benne az anyai ösztön, a másik két macskával még kevésbé lesz barátságos. Veszélyt jelentenek a kölykökre.

Csak úgy fedeztetni nem tudsz egy macskát. Mint ahogy kutyát sem. Ha hagyná magát sem jutnál többre vele, csak szenvedne a macska (nagyon fájdalmas számukra a párzás), eredménye nem lenne. Ha ennyit értesz a macskák biológiához, felesleges tartanod őket.

2016. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem értik, de köszönöm a válaszokat!!
2016. márc. 3. 17:52
 13/25 anonim ***** válasza:
Kik nem értik?
2016. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem értjük hogy te minek akarsz még kiscicákat?
2016. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Még mindig annyi tévhit él az emberek közt sajnos... ha cica kell ott a menhely vagy a kiscica.hu, sajátot meg ivartalanítani kell és érdemes.
2016. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden öreg macska féltékeny a kicsikre, ha hazaviszed őket, meg bizalmatlan, ezen nem fog változtatni, ha felcsináltatod a szerencsétlent. Inkább ivartalaníttasd. A másik kettővel idővel összeszokik, nem fogja egyből szeretni őket, ez természetes.
2016. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nekem nem a kiscica a célom! Amikor a macskám ellet ott voltam mellete!! Láttam a szemeiben a megilyedést de leginkább a megköszönést! Mikor kijött végre 3 óra vajudás után az első halott kölyök akkor kimentem pár percre a szobából amikor kimentem azt gondoltam egy kicsit egyedül hagyom, de nem tehettem mert sirt, mikor bementem vissza hozzá olyan volt mintha télleg azt mondta volna hogy maradjak vele! Nem hazudok és akkor megingértem hogy ha túl éli mindent elkövetek hogy boldog legyen!! Mikor még vemhes volt akkor még csak egy kicsi volt akit kidobtak egy kisfekete-fehér lány cicát a nagycicám befogadta és törödött vele, mert szegény árva volt és orvos szerint kb 1 hónapos lehetett!
2016. márc. 3. 18:20
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne legyél macska pszichológus...
2016. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Te nem futsz százzal... :(
2016. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megváltozni a viszonya a másik 2 cicával szemben attól, ha megint fialni fog. Sőt, lehet, hogy még rosszabb lesz.

Megtörténhet, hogy megint elpusztulnak a kicsik, vagy akár az is, hogy az anyamacska elpusztul.

Semmi értelme nincsen, ha még egyszer fial. Megígérted neki, hogy mindent elkövetsz, hogy boldog legyen. Nos, akkor ivartalanítsd, és ne akard, hogy vemhes legyen. Ettől ugyanis ő nem lesz boldog, sőt.

2016. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!