Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sétáltathatok ott macskát,...

Sétáltathatok ott macskát, ahol kutyát nem szabad?

Figyelt kérdés
A cicám nagyon szeret sétálni, ezért hrti több alkalommal leviszem. A közeli parknál azonban kint van a tábla, hogy tilos kutyát bevinni. Vonatkozik ez cicákra is? Egy macska szerintem nem igazán tud kárt tenni egy parkban, nem ássa fel, nem rágja meg a padokat, nem piszkít oda stb. Sőt, rengeteg kóbor cica jár arra (igaz, néha kutya is). Megbüntethetnek, ha beviszem a cicámat?

2016. márc. 11. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A tilalom csak kutyákra vonatkozik, szóval nem büntethetnek meg.
2016. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem ezek a táblák abból indulnak ki, hogy minden normális ember a kutyáját viszi sétálni. Nem gondolnak arra, hogy valaki a kutyáját vagy a tehenét viszi. Így elég sok piktogramra lenne szükség,a mi megtiltja minden egyes állatnak a belépést a területre.


De szerinted egy boltba, ahol ki van téve, hogy kutyát bevinni tilos.... a macskához mit szólnának? szerint az is dettó tiltó listás. Így a parkra is azt saccolnám.

2016. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Gondban lennének a felügyelők, az biztos :) Vidd csak nyugodtan sétálni. Ami kutyára vonatkozik, az nem érvényes cicára. Még.
2016. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*bocs elírtam....tehát, hogy van aki a macskáját vagy a tehenét...
2016. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért a bolt kérdése kicsit más, mivel ott higiéniai okok miatt nem lehet bevinni állatot (na nem mintha a szomszéd Pista bácsi keze annyira steril lenne, amikor összetapizza az összes zsemlét a hónapos retekkel a körme alatt). Oda kisállat hordozóban sem vihetem be a kutyát/macskát, de egy parkon nyugodtan átsétálhatok vele.
2016. márc. 11. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!