Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet egy macskát úgy ölbe...

Lehet egy macskát úgy ölbe venni, hogy a hasa és a mancsai felfelé néznek? Mintha egy kisbabát fognánk. Nem kényelmetlen neki?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, én mindig úgy veszem fel őket a mellkasomra, és szokták hagyni, ha meg kényelmetlen akkor felém fordulnak. Viszont, ha szó szerint az öledben akarod úgy tartani őket, az szerintem kényelmetlen nekik. Legalábbis az enyémek nem hagyják.:)
2016. febr. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kb így szoktam:

[link]

2016. febr. 21. 01:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém szereti.
2016. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szafica ***** válasza:
Általában a legtöbb macska nem szereti, mivel a hasa a legérzékenyebb pontja és ilyen pózban védtelen lesz. Az én macskám nagyritkán engedi nekem, de másnak nem, viszont apa macskája mindenkinek engedi. Bizalomfüggő is kicsit.
2016. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

lehet, persze, de nem ajánlott...


egyszer olvastam, hogy a kutya és a macska közt elég nagy a különbség a testbeszéd tekintetében...


ha a kutty a hátára hengeredik, megadja magát, vagyis békét ajánl... a cicc ha ugyanazt teszi, na akkor élesíti mind a 18 mini rugós bicskáját...

2016. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik neki, úgyis megfordul. Enyém pl. nem szereti, de ha az ölemben fekszik, hanyattfordul, 4 lába égnek és masszírozni kell a pocakját! Ha abbahagyom, a kezem után nyúl és visszahúzza :)
2016. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"egyszer olvastam, hogy a kutya és a macska közt elég nagy a különbség a testbeszéd tekintetében...


ha a kutty a hátára hengeredik, megadja magát, vagyis békét ajánl... a cicc ha ugyanazt teszi, na akkor élesíti mind a 18 mini rugós bicskáját..."


Szerintem ez is macskafüggő. Mikor hazaérek 8-10 óra után hanyatt dobja magát és várja, hogy simogassam a hasát, hónalját, kb mindenét.


Egyébként én szinte mindig úgy fogom mint egy kisbabát, néha próbálkozom mással, de nem jön be neki

2016. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az enyém automatikusan megfordul,elvárja hogy a hasát simizzem
2016. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!