Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A lány macskáimat tegnap...

A lány macskáimat tegnap ivartalanították délután. Mennyit adjak nekik enni?

Figyelt kérdés
a műtét előtt kb 12 órával már nem kapak enni. ma már megettek egy fél konzervet kb, de még úgy látom ennének. mennyit lehet ilyenkor adni nekik ?
2010. ápr. 3. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már nem bódultak, akkor nyugodtan lehet adni nekik enni, csak ne egyszerre sokat, mert az én cicám behabzsolta és ki is hányta. Jobbulást nekik! :)
2010. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

NEEEE ADJ SOKAT NEKI!!!

Az én egyik cicámnak a sok kajától felduzzadt a hasa, és kiszakadt a varrat! Majdnem belepusztult, egy szál nejlonzacskóban vitte el a doki összestoppolni, mert az egész bele ki volt omolva a padlóra, csoda, hogy túlélte.

Figyelj, csak keveset adj enni, tudom, enne, mert koplalt a műtét előtt is, de egyszerre ne sokat!

2010. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!