Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a cicáimmal?

Mi legyen a cicáimmal?

Figyelt kérdés

Illetve nem is velük, hanem az ablakokkal. Jön a meleg, jó lenne kinyitni az ablakokat éjjelre is majd, de a lakásban mindenhol tetőablakok vannak. (Ilyen: [link]

Gondoltam arra, hogy valami szúnyogháló-szerűséget veszek (esetleg erősebb anyagból), de nem tudom. Meg lehet ezt egyáltalán oldani? Szerintetek?


2010. ápr. 3. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
A link rossz és én a kérdést sem igazán értem... hogy ne menjenek ki a cicák?
2010. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

[link]

Ilyenre gondoltál?

Nálunk két tetőtéri ablak van, hasonló szunyoghálót csináltattunk,és jó. Meg kell próbálni, az anyagra mindenképpen figyelj,vannak ezek az új erősített szálú szürke szunyoghálók, az nem is tudja kiszakítani ha belecsimpaszkodik.

2010. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A link jó, csak a zárójel nem kell mögé:

[link]

A kérdést én se értem.

2010. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kimaradt a kérdés tárgya.
2010. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező azt akarja mondani, hogy ha így megcsinálja az ablakot akkor a cicák nem fognak kiesni az ablakból!
2010. ápr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi. :) Igen, a kérdés az, hogy hogy lehet megoldani, hogy ne menjenek ki a cicák.
2010. ápr. 3. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:

de miért nem mehetnek ki?

az ismerősöméknél is teőablak van, a macskák kimásznak a teőre, egész nap koborolnak, egerséznek,estére meg hazamennek!

2010. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én macskáim szétszedték a szúnyoghálót nagyon hamar.
2010. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!