Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi kell egy szfinx (kopasz)...

Vivi_Vivi kérdése:

Mi kell egy szfinx (kopasz) cicának? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék régóta egy szfinx macskát, nagyjából tisztában vagyok az igényeivel stb.. De kb mennyibe kerül? Tudtok valami jó tenyésztőt? Egy hónapban max 40-45ezret tudnék rászánni,az elég? Elore is koszonom a valaszokat :)

2016. márc. 19. 12:24
 1/8 Vicuska87 ***** válasza:
78%

Kezdj el gyűjteni...

1x kiadás a cica kb 120.000 ft

1x kiadás cicabútor, alomdoboz, játékok, ruhák, sampon 3040e ft


Aztan a havi 40.000 ft bőségesen fedezi a havi szükségleteit, sőt sztem 3 havit is, ha nincs orvosi számla, csak táp és konzik...

2016. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, a cica árát nem számítottam bele,amit írtam, az nyilváj való,meg persze a cuccai is . Azta 40ezret csak arra írtam,h kaja,alom ,stb amire egy hóbap alatt szuksege van
2016. márc. 19. 12:37
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván*
2016. márc. 19. 12:38
 4/8 A kérdező kommentje:

Amúgy magát a macskát 200 korul neztem

Varom a tobbi valaszt!:)

2016. márc. 19. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Maga a cica 150 ezer, ivartalanítási kötelezettséggel (vagy már eleve úgy kapod), utána ha leszámítjuk az esetleges orvosi költségeket és megvan minden szükséges holmija, már csak a tápra és az alomra kell költened. Bőven kijön 15 ezerből egy hónapban.

Nekem van szfinxem és imádom, jó döntés, ha szerzel magad mellé egyet. :)

2016. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :)!
2016. márc. 19. 19:38
 7/8 Grace23forever válasza:
81%
oh en is igy voltam!!ez volt az almom es nagyon orulok hogy mostmar van! kb 1000 euro korul van ha torzskonyvel veszed azt akkor erdemes ha tenyeszteni akarod ha nem sokkal olcsobb nelkule de ajanlom a torzskonyvet...nagyon aktiv kisallatok szeretnek kint lenni a szabadban ugzhogy ajanlom a porazt a jatekokat a kaparofat es termeszetesen az almomtalcat en minden honapban veszek eledelt es almot.. sok sikert!
2016. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom:)! Mar talaltam is egy jo kennelt ,lefoglaltam egy cicust :)
2016. márc. 20. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!