Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet csinálni a macskáimm...

Mit lehet csinálni a macskáimmal hogy abba hagyják?

Figyelt kérdés

Be lettek szoktatva a házba :/ És ha be akarnak jönni akkor kaparják az ajtót.. és teli van már csikarással :/

Anyum azt mondta hogy csináljak velük valamit mert akkor elvisszük mamámékhoz őket.. és azt nem akarom. segítsetek.


2010. ápr. 3. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Be lettek szoktatva a házba...,pont ezmiatt kaparják az ajtót..,esetleg egy kis bejáratot az ajtóra?
2010. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már beszoktattad, akkor semmivel. Mondjuk nekem ha beakarnak jönni, akkor csak nyávognak. Egyébként én is macska ajtót javaslom.
2010. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
vegyél kaaprófát, lehet hogy az ajtót azrét használják, mert nincs hol élesíteni a körmüket. ha nem ez miatt van, akkor macskaajtó.
2010. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de olyan helyen élünk ahol nem lehet!!!
2010. ápr. 3. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi nem lehet,macskaajtó?Akor ne engedjétek ki,jobbat nem tudok....
2010. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én cicáim is pont így voltak egyszerű: vagy leszoktam róla vagy kimész és behozod vagy éhes vagy kimész és fejbe vágod vagy ráordibálsz mert kaparja az ajtót.
2010. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vagyis leszokik róla
2010. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
:D
2010. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hihi..,ezt jól megaszontad:DD
2010. ápr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ivarosak, akkor amiatt is lehet. Igazság szerint minden macskát ivartalanítani kellene. A kintieket a nem kívánt szaporulat miatt, a bentieket a szökés, ajtókaparás, jelölés...miatt. És persze az egészségük miatt elsősorban!
2010. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!