Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért az én ágyamba fekszik...

Miért az én ágyamba fekszik minden macska be?

Figyelt kérdés

Családi házban nöttem fel. Mindig is voltak kint macsekjaink akik max a lépcsö fordulóba aludhattak. De sokszor föleg nyáron az ágyamba találtam öket. Aztán nagyobb lettem nem jöhettek már be ennyire sem, de ha besurrant az elsö az ágyam volt. Föleg a terhes macskák imádtak oda menni. èn mindig kisiccegtem öket. A lépcsön felérve 3 szoba is lenne ahova mennyenek az enyám a legmesszebbi, és legbonyolultabb oda jutni. Már évek óta nem lakom otthon kb félévente járunk haza. Ezek mostani macskákat nem is ismerem nagyon. Soha nem simogattam öket. Anyukám kb 5 percre hagyta nyitva az ajtót és nemsokára megyek fel és ez is a szobámba az ágyamon fekszik.

Miért? Minden szobában van ágynemü, és egyszerübb is lenne oda menniük. Utálom öket hogy mindig hozzám fekszenek be kiskorom óta.


2010. ápr. 4. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

az ágyad van rossz helyen. valószínű egy vízér vagy Szent-György vonal van az ágyad alatt...

az új házakba is először beengedik a macskát, ahova fekszik, oda nem tesznek ágyat.

a macska mindig a negatív területekre fekszik, ott érzi jól magát, és ez mindenféle misztikum nélkül így van.

2010. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Kösz az infót, előző válaszoló, mert az enyém is mindig a helyemre fekszik. El is költözök másik ágyba.
2010. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fuh ez tök ijesztő! :D
2010. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

első vagyok, nincs ebben semmi ijesztő. ha beírod a google-ba, hogy "macska vízér", akkor kidob egy csomó magyarázatot.

Én mindig a kutyámmal alszom, ők kifejezetten utálják az ilyen helyeket, így ahova ők fekszenek, ott nincs ilyen.


Pl a nagymamámnál az Istenért sem akar a kutyám az ágyban aludni, inkább a másik heverőre fekszik, innen tudom, hogy ott pl. van valami...


de ha teszel egy rózsakeresztet az ágy alá, Északnak tájolva, akkor segíthetsz ezen...:)

2010. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ám azért, mert az egy nyugis hely, ugye?

Miért kell feltétlenül rosszra gondolni?

A macska imádja a tiszta cuccot. Tiszta ágyneműre, frissen mosott ruhákra megy, és ha egyszer egy belefeküdt, és rajtahagyta a szagát, akkor azt attól kezdve minden macska megtalálja.

A macska szereti a nyugis helyeket, ahová nem rohangásznak be kétpercenként zajos kiskölykök, akikre oda kell figyelni, nehogy elkapják a farkát.

Szereti a meleg helyeket, ahol kényelem van, és egy zárt szobában, ahol nincs levegőmozgás, melegebb van, mint másutt.

Szerintem a nyugi és a kényelmes, biztonságos, meleg hely vonzza.

Én is hallottam már a vízér történetét, de akkor miért túrja ki az én macskám állandóan a helyéről a kutyámat, és miért fekszik be a kutya kedvenc helyére? Az én macskáim mindig a kazán tetejáre mennek, a radiátor mellé, a radiátorcsövekre, a radiátoron száradó ruhákra, dobozokba, lavórokba, kosarakba, négy oldalról védett helyekre. Persze, beszöknek a vendégszobába is, a fotelba, ami a radiátor mellett van, és az ágyra, amin hatalmas dunyha van. Jó meleg. Ezek szerint minden meleg hely alatt vízér van?

2010. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyáron hova fekszik? akkor is a radiátor mellé?
2010. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nyáron oda, ahova süt a nap. Ki a betonra, az ablakpárkányra, délben a konyha egyik székére, az üveges verandára, stb.(melyek alatt nyilván mind vízér van...és semmi köze a napocskához).
2010. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!