Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kb.1 éves macskám. Ma...

Van egy kb.1 éves macskám. Ma született neki kicsmacskája. Az első meghalt. Viszont a második épségben megszületett viszont már 3 órája nem szakadt el a köldökzsinór. :O Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Félek ha hamarosan nem szakad el akkor a cicám feláll és ha elindul akkor a kiscica megsérülhet :(

2016. márc. 29. 18:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Aki egy állatra nem képes vigyázni (lévén, hogy alacsonyabb rendű az embernél), akkor az hogyan is tudna felelősséget vállalni egy gyerekért? Aki pedig "hagyja", hogy baj érje a gyerekét ( halál), azt meg kellene ölni lelkiismeret furdalás nélkül. Lehet, hogy neked a macska halála apróság, de itt az a baj, hogy tudtál volna segíteni. Ha senki nem lett volna otthon, és úgy találjátok meg őket döglötten, akkor érthető. De így... Ti állatkínzók. (Bezzeg ha valamelykőtök szenvedne, rögtön orvost hívnátok bármi pénzért.)
2016. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az a legjobb az egészben hogy nem is volt itthon amikor elpusztult ;) és akkor már egy kérdést sem lehet feltenni mert az embert lenézik mindenféle utolsó senkiházinak.. ember..istenem...szánalom, hogy már egy kérdést sem lehet feltenni úgy hogy ne csesszék le az embert -_- és ez még csak a szép megfogalmazás..szánalmasak vagytok ..
2016. ápr. 6. 16:01
 13/17 anonim ***** válasza:
67%

Hát szerintem nem én hagytam elpuaztulnak a macskámat. Mondtuk, hogy vidd orvoshoz, mert ez lesz.

Szerintem tényleg egy utolsó senki vagy.

Szegény macskának jobb lett volna, ha fejbevered egy nagy kővel vagy hasonlók.... Nem szenvedett volna ókat.

2016. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy épp a halálakor nem voltatok otthon, de ahogy a kérdésben is írtad, órákon keresztül néztétek, hogy valami nincs rendben. Kiírod a kérdést, mindenki azt javasolja, hogy vidd el orvoshoz, de mégsem teszel semmit. Kérdem én, mi értelme volt akkor feltenni a kérdést?

Felháborító, hogy mennyire hidegen hagy téged ez az egész, hiszen ha valamennyire is érdekelt volna, elvitted volna orvoshoz. Nyilván ezért kapsz ilyen válaszokat.

Azt már meg sem kérdezem, mit takar az, hogy "elvittétek otthonról" a maradék kismacskákat... Ez a másik fele, meg sem próbáljátok felnevelni őket, hanem kivágjátok valahova. Szerintem ez a szánalom.

Remélem soha többet nem tartasz semmilyen állatot.

2016. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

" az embert lenézik mindenféle utolsó senkiházinak.. "


Mert az. Téma lezárva.

2016. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem volt veletek mikor meghalt de ez semmi alól nem mentesít. Nyilvánvalóan orvosi segítségre volt szüksége, ezt itt is mondták, te pedig mégsem vitted el. Ha anyád/testvéred/barátnőd (ha fiú vagy) otthon szül, nem szakad el a köldökzsinór, láthatóan szenved és látszik hogy baj van és mindenki azt mondja sürgősen vidd be a kórházba beviszed? Vagy hagyod még órákig szenvedni, kínok között meghalni, majd mosod kezeid csak mert épp mikor nem halt meg nem voltál ott? Ennyi erővel ha leszúrok valakit már nem én öltem meg ha elhúzok mire elvérzik? A macskád halála csak és kizárólag a te hibád, remélem örülsz hogy miattad az utolsó napjai szenvedéssel voltak tele.
2016. ápr. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Phuu kérdező, remélem a pokol egy mély bugyrában fogsz megrohadni...
2023. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!