Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29hetes terhes vaok, két...

29hetes terhes vaok, két ultrahangon voltam a napokban, kérdeztem a baba nemét, az első doki azt mondta, nem tudja, másnap a másik doki szerint talán kisfiú, de igazából kukit nem láttunk, köldökzsinór is a lába között volt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most minden bántó szándék nélkül kérdezem, erre milyen választ vársz?


Talán kiderül legközelebb.

2012. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 36-ik hétig lánynak nézték első gyermekem,aztán mégis fiú lett:)
2012. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
talán legközelebb kiderül :) nekem így mondtak kislányt, de nem bíztam el magam :)
2012. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, én nem kezdenék el kék vagy rózsaszín cuccokat vásárolni.
2012. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az érdekel járt-e valaki hasonlóan,mert nekünk a családban mindig kiderült egyértelműen fiú vagy leányzó kedves első válaszoló!!:)
2012. aug. 16. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:

unokatesómnak fiút mondtak elég sokáig 4D-n is, aztán a végén kisült, hogy lány lesz.


biztos csak akkor lesz, ha már megszületik.


egyébként én is nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy ki lakik a pocimban, de nálam még nagyon korai lenne bármit is mondani.

12hkm

2012. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!