Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi az esélye, hogy a...

Mennyi az esélye, hogy a második baba születésénél is megismétlődik, ami az első szülésnél, hogy nehezen született, mert rövid volt a köldökzsinór és mindig visszahúzta?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mint laikus azt tudom mondani, 50%. Vagy úgy lesz, vagy nem. De szerintem ezt ultrahangon is tudják nézni, és ha vészes a helyzet akkor császár is szóba jöhet, nem? Amúgy azt mondják nincs két egyforma terhesség és szülés. Ha ebből indulsz ki ez nyugtató lehet.
2010. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mint kétgyerekes anyuka azt tudom mondani, hogy két terhesség is más, a két szülés is teljesen más.

Nekem az első indított volt, hosszú, nehéz, a második spontán indult, rövid vajudás után gyors szülés.

2010. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért: engem is nagyon érdekel ez a téma. Első babám nehezen született, túlhordás, majd indítás, zselé, oxitocin minden, 54 óra vajúdás, fájdalom csillapítók, stb majd végül császár. Már félek a másodiktól :S
2010. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam a másodiknál ugyanúgy történt minden mint az elsőnél: meconiumos víz, oxigénhiány, semmi fájás, semmi tágulás. Ja a második rosszabb volt, mert ő még egy fél kilóval nehezebb is volt meg még nem is feküdt rendesen. Az első befordult, nála szóba jöhetett volna aszülés, ha lettek volna fájásaim és tágultam volna.
2010. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!