Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sziámi macska ivartalanítás után?

Sziámi macska ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
Ma műtötték a 2 és fél éves sziámi cicám.Már eltelt kb 2 óra és még csak épp hogy reagál a világra,szerintetek mikor lesz teljesen ébren?Azt szeretném még kérdezni,hogy megfog változni?Jöhetnek még más tippek/tapasztalatok is!

2016. ápr. 1. 20:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam,hogy elég hideg a macska,mármint nem túl hideg csak kicsit,ez normális?
2016. ápr. 1. 20:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is sziámi cicáim vannak, bár szerintem ez nem releváns. Nálunk a lányt 5kor műtötték és csak este 10 körül kezdett éledezni, nagyon meg voltunk már ijedve, de szerencsére minden rendben volt már utána. Bár még sokszor elaludt utána is. Reggelre lett már teljesen magánál, mikor már egyenesen járt, evett, ivott és úgy viselkedett, mintha semmi sem történt volna. A hideg ilyenkor normális, de be kell takarni jól, nehogy megfázzon és ha felébred figyelni kell, nehogy elessen és megüsse magát. Én egész éjjel virrasztottam vele annak idején. A fiú kb. 2 óra alatt felébredt, ő kába se nagyon volt utána.
2016. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!
2016. ápr. 1. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:

5 hónaposan lett ivartalanítva. Reggel műtötték, este már dumált a kajáért. Takard be, legyen melegbe, nehogy leessen valahonnan.

Hogy megváltozott-e? Nem. Ugyanolyan dilinyós, mint volt :)

2016. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. ápr. 2. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!