Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon elszaporodtak a házam...

Nagyon elszaporodtak a házam táján a macskák, a halaimat is kieszik a tóból. Mivel tudnám őket távol tartani?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Létezik egy növény, amivel ha körbeülteted a kertedet, többé egy cica sem teszi be a mancsát hozzátok. Nem tudom a nevét, próbálok rákeresni, de tudom, hogy egy növénykatalógusban találkoztam vele nem is olyan régen.


Csak aztán rápisilt a katalógusra a macskám, és ki kellett dobnom... :)

2010. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Megvan! Ez az a növény:


[link]

2010. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
0%
Üdv! A légpuska nagyon hatásos a macska ellen!!!
2010. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

08:03:


Ekkora tahóságra azonban, mint amit te képviselsz a 0 %-oddal, azt hiszem, semmi orvosság nem létezik.


Jó érzés antipatikusnak lenni?

2010. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha nincs kutya akkor a mozgásérzékelős locsolórendszer a leghatásosabb. A hirtelen vízsugár megijeszti a macskát és homlokegyenest menekül. A víz pedig nem tesz kárt benne.

A növényről még nem hallottam, lehet hogy hatásos. A madárijesztő semmit nem ér.

A macska és kutyariasztó szerek pedig nem adnak 100%-os hatást.

Nekünk 5 macskánk van és jár hozzánk idegen kandúr aki szereti lespriccelni azokat a részeket ahova a kutyáim nem érnek fel (terasz párkány részei és a sufni fedett része). Én őrölt feketeborsot ajánlom, beszórni vele a felületet. Azonban ez egy kert esetében nem működik. Az eső bemossa így csak fedett helyeken működik.


A mérgezést és a légpuskát sürgősen el kell felejteni.


Legjobb megoldás az lenne ha a macskákat ivartalanítanák és nem szaporodnának túl. Mi most készülünk két fiatal macsekuknkat ivartalanítani. Öreg kasztrált kandúrunk is már 16 éves és nem kóborol el az udvarunkból nem hajtják az ösztönei. Hatalmas 8 kilós vöröscirmos szépség.

2010. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem értem miért hordtátok le a kérdést kiírót? Egy szóval sem írta, hogy megmérgezné a macskákat. Távoltartásról volt szó.
2010. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!