Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az probléma ha én a 3 hetes...

Az probléma ha én a 3 hetes cicát elveszem éjszakára az anyjától?

Figyelt kérdés

Van 3 nőstény cicám! 2 az erdőből hoztam egy pedig már megvolt nekem.

Az a két cica viszont vemhes volt, mindkettő 3 hete fialt.

Eddig csak egy volt benn a lakásban, viszont az egyiket mikor észrevettem hogy szül behoztam a lakásba, ők azóta benn vannak. Több mint egy hete a másik cicát is behoztam, mert 4 cicája lett de 3at megölt egy kan macska, nem akartam hogy a 4.et is bántsa.

Na és a mai napig semmi baj nem volt, viszont ma fényes nappal, a nem anya cicát nagyon elzavarta, teljesen megbolondult, nem tudom mi történt vele, ezért nem akarom hogy éjszaka benn legyen ő is, viszont a picikét féltem, mert az udvaron 1 órája megint megjelent a fiú macska.


2016. ápr. 7. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad elvenni a picit, akkor nem tud enni! Az nem baj,ha elzavarja a nem anya macskát,természetes,védi a kölykét. A másik majd megtanulja,hogy nem szabad odamenni és kész,nyugodtan beviheted anyát és kölykét. De ha nagyon nem szeretnéd bevinni,akkor esetleg garázsba, sufniba is beviheted őket,ahova a kandúr nem tud bemenni.
2016. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad elvenni tőle a 3 hetes cicát! Eszedbe se jusson. Jó eséllyel elpusztul.

Ilyenkor még éjjel is sokat szopnak, és amúgy is szüksége van az anyja közelségére.

Biztosíts nekik nyugodt helyet. Az természetes, hogy elzavarja a másik macskát ilyenkor, ne avatkozz ebbe bele.

Viszont meg kéne fontolnod, hogy ivartalanítsd a cicáidat. Hova fogsz tenni egy csomó kiscicát állandóan?!

2016. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ivartalanítás lesz őket meg meg tartom. Az eddigi macskàim is azok voltak
2016. ápr. 7. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor jó :) Vigyázz a picire és a mamára, ne válaszd szét őket!
2016. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!