Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam a macskát a...

Hogyan szoktassam a macskát a helyére?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Macskánk (valószínűleg) terhes.. Van egy helység (lakáson kívül) ahol csináltunk neki helyet úgy, hogy a kutya ne tudjon bemenni a macska viszont igen. Odaraktam neki a kaját, vizet és eszik is, iszik is, de ottmaradni nem akar. (Azért kellene, hogy ott szüljön, mert ha máshol fog akkor megvan az esélye, hogy a kutya a kiscicákat (úgyanúgy mint a macskát) játéknak nézi)



2016. ápr. 22. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akar, nem fog ott maradni, és ott elleni.

Lakásban kéne neki egy megfelelő helyet kialakítani. Vagy ha még nem annyira előrehaladott a vemhesség, elvinni ivartalanítani.

2016. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Ha nem ivartalanítjátok, akkor a lakásba készíts neki helyet.

2016. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet így odaszoktatni ha nem akarja, nekem kulccsal kellet bezárnom a helyet, egyszer felejtettem el, el is dugta a kölykeit azonnal a macskám.
2016. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tehát, ha bezárom akkor az megoldás? :O

(Mármint.. Úgy, hogy kaja van neki adva, hamu is stb.)

2016. ápr. 22. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hamu, hanem macskaalom. Ha be van zárva, nem tud máshol elleni és a kutya sem fér hozzá.
2016. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiába csinálsz neki -szerinted- biztonságos helyet, ha a macska ezt másképp gondolja, nem oda fog elleni. Egyébként az, hogy most nem marad ott, nem jelenti azt, hogy nem fog ott elleni, ugyanis a macskák ellés előtt nem szoktak a leendő "babaszobában" tartózkodni. Lehet, hogy neki is megfelel az a hely, és majd amikor elleni kezd, akkor oda megy. Vagy talál magának más, biztonságos helyet. De legjobb lenne lakásban tartani.
2016. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megszülettek, bár nem ott ahol kellett volna, de át lettek költöztetve, minden rendben van velük! :)

(Már hétfő éjjel)

2016. ápr. 27. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!