Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért harap meg a macskám, ha...

Miért harap meg a macskám, ha összeborzolom a bundáját, miközben tisztogatja?

Figyelt kérdés
Mániákus tisztálkodó, egy nap többször is átnyálazza a bundáját tetőtől talpig.

2016. ápr. 22. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert felidegesíted vele :)
2016. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell borzolni a szőrét? Nyilván nem tetszik neki, azért harap. Amúgy még a macskák köztudottan sokat tisztálkodás.
2016. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tisztálkodnak
2016. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Engem is idegesít, hogy odaül mellém, égnek állítja az egyik lábát, és elkezdik nyalogatni magát ott lent.
2016. ápr. 22. 21:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen csa elvileg neked kell hogy több eszed legyen.:)


Egyébként a macskák nem szeretik ha borzolják a szőrület, meg ha visszafelé simogatod.

Az enyém sem szereti, bár ő sosem bánt. Max akkor harap meg ha belehevül a játékba.

2016. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek tartasz macskát ha ennyire idegesít? A macskák így tisztálkodnak. Mind. Az összes. És igen, egész nap, mikor kedvük tartja. És ha piszkálod őket akkor harapnak.
2016. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ez kölcsönös, ha ő idegesít engem én is idegesítem őt :D.

De amúgy szeret, mindig a lábamnál vagy az ölemben alszik és dorombol (de az a halálom amikor az ölemben is neki áll mosakodni :D)

2016. ápr. 22. 22:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon megbízik benned, nekem ezt azért mindig odébb csinálja.
2016. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lenne, ha nem tisztálkodna "ott lenn", és a kakás fenekét törölné beléd, amikor az öledbe ül? Mert azt azért mégsem várhatod el tőle, hogy miután elvégezte a dolgát, meleg vízzel, szappannal megmosakodjon.

Ha ő idegesít téged, és ezért te idegesíted őt, akkor megharap. Ennyi.

2016. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon szeret harapdálni :D amikor játszok vele, akkor is inkább harapdál, mint karmol. Na meg rugdos a hátsó lábaival xD
2016. ápr. 22. 23:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!