Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon hullik a cica szőre?...

Nagyon hullik a cica szőre? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
3 napja kaptam egy fél perzsa hófehér kislány cicust nagyon szép cica bár a párom nem nagyon tolerálja a fő probléma hogy nagyon hullik a szőre tele van vele minden pedig naponta 3× fésűlöm, minőségi tápot kap (purina,whiskas) emelet főt húst és étrend kiegészítő cica stick-et.a Kérdésem az lenne hogy mit csináljak vele? Holnap kap tojás sárgáját az még elvileg beválhat de mást már tényleg nem tudok vele csinálni lenyírni pedig nem akarom. A párom azt mondja ha továbbra is ilyen intenzíven hullajtja a szőrét akkor mennie kell.

2016. máj. 2. 23:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nos nekünk nem perzsa macskánk van de a whiskas táptól úgy hullt a szőre hogy az nem normális dolog. Azonnal cseréld le a tápokat mert ezek egyáltalán nem minőségiek. Nem tudom milyen tanulatlan állatorvos ajánlotta ezeket de felháborító. Ezekben semmi hús nincs amire a cicának szüksége van. Reklám termékek semmi más. Én is azt hittem milyen jó. Igen jó az illata meg szeretik imádják a macskák a töménytelen ízfokozó miatt. Az én cicám hányt tőle és tömérdek szőre kihullt sőt egésznap aludt tőle nem volt játékos kedvébe. Azóta lecseréltem hypoallergén tápokra. Miamor tasakost meg orijen szárazat kap. Egy cicának nincs szüksége gabonára sem cukorra. Feltétlen cserélj tápot!!!
2016. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg a táppal van a gond... ajánlották a coshida termékeit hogy nagyon jók és olcsók lehet kipróbálom...

Most felváltva kapja a whiskast és a Purina GoCat-et illetve coshida nedveset a szárazból jobbat akartam venni neki de úgy néz ki mellé fogtam... Amúgy egyre erőteljesebben hullik a szőre a doki szerint egészséges és megkapta a kombinált oltást is... félek hogy valami komolyabb baja lehet.. most még várok 1-2 hetet mert lehet csak vedlés ha nem javul akkor irány a doki.

2016. máj. 5. 20:52
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekünk már rég ledobta a cica a téli bundáját. Nem hiszem hogy várnod kellene hanem próbálj más tápot. Olyat amibe kevés a gabona ha meg tényleg fontos a cica akkor vegyél neki hypoallergén tápokat. (Gabonamentes) Betegnek nem hiszem hogy beteg.
2016. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!