Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik macskakaját ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Száraz kaják közül melyik a legjobb? :

MultiFit, Fit+Fun, PreVital, Friskies, Kitekat, Coshida...

Én az összetételeket ahogy néztem, közel azonosak, még a Lidl-ös Coshida is kb ugyanaz, mint a többi felsorolt ha jól emlékszem!

A kérdésem az lenne ezek közül melyik a legjobb? Vagy esetleg hasonló árkategóriában van ami jobb ezeknél?



2016. máj. 4. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

megéri még feljebb menni az árkategóriában.

de ha ezek közül kell választani, akkor a fressnapfosok.

a friskiest és a kitekatot viszont nem ajánlom, ott igazából a reklámot fizeted meg, közel sem annyira jó, mint ahogy hirdetik.

2016. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül egyiket sem.

Olyat válassz, amiben nincs gabona, vagy minimális, és magas a hústartalma (ezeknek 4%, ami gyakorlatilag semmi, a macska pedig húsevő állat).

2016. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Coshidát nálunk az összes macska szereti. Bármikor megeszi. Míg a kitekat -ot néha otthagyják.

Egyébként amit korábban is írtak, a lehető legmagasabb hústartalommal bírót vedd. Ezek azért nem a legjobb minőségű tápok. Ha benti macskák,akkor számolj vele,hogy ezektől többet mennek majd wc re és több csomagot is hagynak. Igazából egy drágább eledel ha mindent összeadsz simán kiderülhet,hogy fajlagosan olcsóbb mint a felsorolt tápok. Pl. a jobb tápokból kevesebbet kell adni. Kevesebb almot kell vásárolni. stb.

2016. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ahogy az előttem lévők is írták, ezek nem jó minőségűek. Magas hústartalmút válassz! Drágábbak, de kevesebbet is kell belőlük adni a cicának. Hosszú távon jobban jársz te is meg a cicus is!
2016. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ezek kozul lehet valasztani, akkor szerintem coshida.
2016. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezek közül a MultiFitet mondanám mert azt hiszem abban nincs tartósítószer, ha jól emlékszem. Egyébként mindegyik rossz, mert csak 4% a hústartalmuk.

Én Fressnapfban vásárolok Select Goldot, annál is vannak sokkal jobbak, de azok általában drágák is.

2016. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


ezt még én sem próbáltam de mivel olcsóbb mint a friskies meg ilyenek és a hústartalma ha jól emlékszem 15% körül van így ezt fogok venni legközelebb...

Aldiban kapható papírféle csomagolásban...

2016. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

7-es vagyok: amúgy én legtöbbször Coshidát szoktam venni mert az 8%-ot tartalmaz "hús és állati származékok"-ból... van olyan konzervjük ami emlékeim szerint 50%-ot... de itt lényeges, hogy nem színhús, hanem "hús és állati származékok" ami valószínűleg belsősőg nagyrészt... de mégis jobb mint a kitekat ami szijntén ezt tartalmaz de csak 4%-ban... a konzerv 50%-a meg bőven több mint a kitekat, stb. %-ainál, amikre nem emlékszem de jóval kevesebb... tehát még abból sincs benne sok nemhogy húsból...

DE az ALDI-s táp emlékeim szerint ~15% húst tartalmaz, ami elég jó az általam említett reklámozott tápokhoz meg végülis a Coshidához képest is... :D

2016. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

megint 7-es vagyok: :)

az aldi-s ugye "hús"-t tartalmaz emlékeim szreint, de ezt még megnézem, viszont a MultiFit, Fit+Fun, PreVital-t nem ismerem, így ezek lehet jobbak... meg kell nézni mi van bennük és az árkategória legjobbját kell venni.. :)

2016. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!