Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám eltünt most haza...

A macskám eltünt most haza jött mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok eltünt a macskám 1hete most haza jött csupa csapzottan vizesen betegen még mondom az igazat most állat orvosra nincs pénzem kérlek segítsetek
2016. máj. 12. 16:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egy utcával lejjebb van egy állat orvos oda megyünk ha van fejlemény irok :)
2016. máj. 12. 16:46
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd a házban. Nincs kockázata annak, hogy elütik/megeszik/megtépik/ és az esőben sem fázik meg.
2016. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Tudom ez volt az első és az utolsó h el mászkált
2016. máj. 12. 16:51
 14/20 A kérdező kommentje:
Most jutunk be mivel most jöttek ki akik bent voltak
2016. máj. 12. 17:09
 15/20 A kérdező kommentje:
Voltunk állat orvosnál még nincs baj kapott 2fajta injekciót meg gyógyszert minden rendben van hála Istennek
2016. máj. 12. 18:28
 16/20 anonim ***** válasza:
De jó,hogy rendben van :)
2016. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Megmondom: ajándékozd el! Nem is értem hogy tarthat az állatot akinek nincs pénze ilyenekre. Eleve gondolom nincs ivartalanítva,azért ment el...
2016. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
20:18 képzeld el ivartalanított
2016. máj. 13. 12:24
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Bár a mieink lányok, ivartalanítottak, nálunk vannak vagy 6 éve, de nincs olyan év, hogy ne játszanák el ezt a 3 napra való eltűnést. Van, amikor a legény elkíséri az ajtóig őket. Koszosak, gyötörtek, kiéhezettek, alszanak vagy 2 napig, s utána lenyugszanak, s már nem érdekli őket a fiú.Te sem tudod leláncolni, ha rájön a bolondéria, el fog tűnni, de legalább tudod, hogy erre kell számítani. Sajnos az sem biztos, hogy mindig hazajön. Nekünk így ment el egyszer egy macsek, s soha többé nem láttuk. Kerestük, kutattuk, érdeklődtünk, de mint ha föld nyelte volna el:(((
2016. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nézd, egy hete, amikor reggel elhúztam a sötétítőt, az ablak elött volt egy fekete, elütött macska.


Mire visszajöttem a tusolásból, a szegény macseket már eltakarították az utcaseprők.


Valami ilyen magyarázata lehet, hogy "eltűnt a macskám, és nem jött haza többet".

2016. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!