Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lesz valami baja attól a...

Lesz valami baja attól a cicának, ha megfogja vagy megeszi a darazsat vagy méhecskét?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerencsés!!! Ha a torkát/szájpadlását csípi meg, akkor bedagad, és akár meg is fulladhat. De egyáltalán, maga a csípés sem kellemes, akárhol éri. Úgyhogy ha meglátod, hogy darázzsal játszik, vedd el tőle.:)
2010. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!Ez érdekes amúgy,mert emlékszem,mikor voltak kacsáink,azok sok méhet,darazsat is lenyeltek,de nem lett soha semmi bajuk,na jó,az egy kacsa,de mégiscsak élőlény,annak nem szúrja a torkát?


A cicám ha csak tud,mindent megfog,ami repül.Most kezdenek jönni az erkélyre a darazsak és nagyon nézi őket.Gondoltam,megkérdezem...

2010. ápr. 9. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
A tesóm beagle-je is darazsat kapott el és megfulladt mire hazaértek a gazdái! Ne engedd neki, hogy megfogja őket.
2010. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igaz, a kacsa is érdekes, de gondolom gyorsabban lenyeli, vagy nemtom xD A lényeg, hogy a cicának tényleg ne engedd.
2010. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem egyszer a kutyámat csípte meg nyáron a darázs, még hányt is tőle ha jól emlékszem:S Lelocsoltam egy kis vízzel és jobban lett:)
2010. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az én kutyám nagyon profi volt, felhúzta az ínyét és csak a fogaival harapdálta meg a méheket, darazsakat... Ilyenkor persze le se lehetett állítani, de nagyon gyorsan csinálta, egy gyors harapás, majd dobta is messzire az áldozatot... Nem tudom honnan tanulta, lehet, egyszer már megcsípték előtte...És persze nem nyelte le őket, csak amikor már 3-4 darabban voltak :)
2010. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja az a fontos, hogy rágja meg jól az állat a rovart, mert még az hogy megcsípi, hanem az, hogy ha netán fészket raknának a gyomrában, az kellemetlen lenne.
2010. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem rak fészket a gyomrában, mert a gyomorsavtól elpusztul!!!
2010. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,vigyázni fogok rá.Egyenlőre csak a legyeket,molyokat kapja el,meg is eszi őket.De ezekről nem szeretném leszoktatni,hadd örüljön.
2010. ápr. 16. 17:02
 10/10 anonim válasza:
45%
de, és belül megcsípje, azután rá egy pár héttel jönnek a tünetek, és átváltozik egy méhcatéé. enyém így járt.:/ és most nőtt szárnya, és alig bírom itthon tartani:S na mega virágokat se hagyja békén...:S:S
2010. ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!