Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van cicam meg nagyon kicsi...

Van cicam meg nagyon kicsi tejes uvegbol isza a tejet es csak pisil ez normalis?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tej alatt ugye neki való tápszert értesz?
2016. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Olvasd el mit válaszoltak délelőtt ugyanerre a kérdésedre.
2016. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem kecske tej.. :/ szerintetek az jo?
2016. máj. 15. 16:53
 4/13 anonim ***** válasza:
A sima tej nem jó neki mert nem tud tőle fejlődni és nem tudja megemészteni sem. És úgy tudom hogy mivel tejet iszik még nem nagyon fog kakilni.
2016. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. Kakilnia is kellene.

Mennyi idős a cica pontosan?

Pontos életkortól függ, hogy mit egyen, illetve hogy tud-e már önállóan kakilni, vagy sem.

Ha még szopós, akkor macskatápszert kell venni neki, és éjjel-nappal 3 óránként etetni.

2016. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ügyi vagy randomkölök,kaját nem adsz neki?
2016. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tom menyi kb:2-3 hoapos
2016. máj. 15. 17:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Én eddig csak pár napos kiskutyát neveltem, cicát még nem. De az egyik barátnőm talált kidobott cicákat és kutyákat azt hiszem 8 cica és 5 kutyus volt.3 kutyus már ott elpusztult 2 kutyus élte túl az egyiket én neveltem a másikat ő. A cicáknak nem volt jó a sima tej tápszert nem vett. Sajna a kutyusa is elpusztult. Az enyém köszöni jól van (6 éves)és soha nem kapott tápszert.(cicáknak érzékenyebb a szervezete több féle vitamin kell főleg a szemük miatt, sima tej vagy otthoni keverék nem mindig jó)


Ha állatorvoshoz semmiféle képen nem tudod elvinni ajánlom a tápszert. ha az sem jó ajánlhatok receptet :) )


-tej felvizelve

-bele kicsi tejföl (joghurt)

-pici cukor

-felmelegíteni hogy langyos legyen


és kész is :) cumisüvegben tudod adni de az lehet túl nagy.

2016. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok bocsi visszavonom azt hittem pici cicáról van szó
2016. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy 2-3 hónapos macska már tápot eszik, a leírásod alapján a tiéd biztosan nincs ennyi idős.
2016. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!