Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti milyen konzervet adtok a...

Ti milyen konzervet adtok a macskátoknak?

Figyelt kérdés
Acananak, Orijennek van konzervje is vagy csak szárazeledele?

2016. máj. 18. 00:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%

Nem akarok senkit sem elszomorítani, de a macskák természetes tápláléka nem a csirkecomb/sertéshús/tehénhús stb, hanem rágcsálók madarak stb.


A macskáknak szánt konzerveket úgy állítják össze, hogy minél közelebb álljon az utóbbihoz. Az egerek sem 100% hús mégis megeszik az egészet

2016. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Mi sem 100% húst adunk, csak így egyszerűbb leírni. Egyébként van, aki egeret is ad a macskájának, olyat, amit kígyóknak is árulnak.

Pont most írták egy macskás fórumba, hogy nem tudnak mit csinálni a cicájukkal, mert folyton nyuszikra vadászik, és el is kapja meg félig megeszi őket.

2016. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki volt megint az a majom, aki lepontozott mindenkit, én mindenesetre nyomok mindenkinek egy zöldet.


Én eleinte Friskiest vettem neki, de pár hét után már nem ette. Aztán próbálkoztam több márkával is, jelenleg a Purina az, amit hajlandó megenni. Ezenkívül kap szárazat is, de a csirkemell és társaitól sikítófrászt kap, ha meglátja :D

Szóval az lenne a lényeg, hogy valami minőségibb konzervet szeretnék neki venni, ezért is kérdeztem, hogy a fent említett két márkának van e ilyenje.

Köszi mindenkinek aki válaszolt.

2016. máj. 19. 00:18
 14/15 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Én almo nature-t, applaws-t, miamor-t, schesirt-t, mac's-ot, feringát, granata pet-et.
2016. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

kérdező: olvasgasd a címkéket . ott fel kell tünteniük,hogy mit tartalmaz és hány %-ban van benne hús.

én pl a fressnapfot ajánlom, ott nagy a választék, biztosan találsz jó minőségűt.

de én továbbra is fent tartom a véleményem, hogy inkább húst adok a macskának. árban nem feltétlenül több ,de jobb neki. nyilván csontos részeket kiszedem. belsőségeket szokott meg pl a főzéskor lehulló cafatokat megkapja mindig.

volt már,hogy kapott élő egeret is, de kicsit sajnáltam az egeret,úgyhogy többször nem kapott . mivel kinti cica, fog ő magának madarakat meg rágcsálókat. bár csak a madarat szokta megenni, a rágcsálókat nem. de nem is baj, ki tudja ,hogy mérgezett -e...

szerintem a csirkehús még mindig jobb, mint a konzerv, amiben ki tudja milyen hús van. szerintem az olyan hulladékok vannak benne, amiket már szégyellnek virslinek vagy palizernek feldolgozni.

2016. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!