Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám csak 1 féle konzerve...

Dunavölgyi Csenge kérdése:

A macskám csak 1 féle konzervet hajland enni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Add nyugodtan azt az egy félét. A macskák nem igénylik a változatosságot.Enyémek hónapokig ugyanazt eszik, ha már kerülgetik, akkor szoktam váltani.
2016. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irigyellek. Az enyém elvárná, hogy reggel-este mást adjak neki.
2016. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Keverj hozzá másfajtát. Először csak egy kicsit, és nyomogasd össze villával, hogy ne tudja különturkálni :)
2016. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha jó fajta konzerv, de pl. az enyém annyira rákattant a félixre, hogy naponta 3-mat is megevett belőle, aztán láttam, hogy igen satnya szegény állat, ugyanis nincs benne semmi, csak agyon van reklámozva, meg egy csomó ízfokozó van benne, azért lesz függő... vettem másikat nagyon jó minőséget, és mindig csak egy picit kevertem a régihez, hogy ne tudja szétválogatni, aztán fokozatosan egyre többet, 1 hónap volt míg átszoktattam. De főzök neki csirkemellet natúr+ száraztáp, az a legjobb, most már kezd jó formában lenni.
2016. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!