Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak neki, hogy lazább...

Mit adjak neki, hogy lazább legyen a széklete?

Figyelt kérdés

A macskám fehérjeallergiás, így csak speciális száraztáppal tudom etetni.

Kőkeményet kakil szegény, nagyon erőlködik vele...

Szerintetek milyen rostosabb zöldséggel-gyümölccsel érdemes próbálkozni?

Esetleg valami olcsóbb étrendkiegészítőt ismertek?


2016. máj. 20. 17:48
 1/2 Vicuska87 ***** válasza:
Milyen feherje allergia? Csirke, hal, gabona?
2016. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem ez a kérdés szempontjából felesleges információ, a táp marad. Nem kezdünk újra kísérletezni, elég volt nekem 2 évig a félkopasz, vakarózó macskával szenvedni.

Az utcáról szedtük össze kölyökként, orosz kék féle jószág, valószínűleg valami szaporító műve. Rengeteg bajunk van vele.

Az állatorvosunknak annyit sikerült a kizárásossal megállapítani, hogy a marhára tuti nem allergiás. Maradtunk ennyiben.

Néha kap tiszta marhahúst, de míg nem eszem én is azt minden nap, azért maradjon csak meg hétvégi eledelnek, az etetése egy hónapban így is annyi, mint nekem...

Nem véletlenül kérdeztem zöldséget, gyümölcsöt, rostos cuccot, mert valószínűleg az hiányzik neki.

Pár hét múlva viszem karomvágatni, majd megkérdezem a dokit.

Köszönöm a választ.

2016. máj. 21. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!