Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik rendesen?

Miért nem eszik rendesen?

Figyelt kérdés
A cicánk az utóbbi pár napban eljár és csak ritkán van itthon. Ha hazajön sem eszik rendesen. Belenyal aztán már rohan is el. Anyósom szerint sz.r kaját redeltünk neki azért nem eszi meg. Szerintem pedig máshol etetik mert eddig a tojást is megette mindig most meg már azt sem. Abba is belenyal és megy is. Kandur és nincs ivartalanítva. Arra is gondoltam hogy ebbe a pár napba 35 fok volt és lehet a meleg miatt nem eszik. Szerintetek máshol etetik? Vagy mi lehet a gond? Múlt hét elején még szépen evett. Ha itthon van is csak alszik és szinte mindig akkor mikor párom anyja dolgozik. Az is eszembe jutott hogy unja a folyamatos hívogatást meg becsalást. Anyósom ugyan is minden órába keresi meg hívja hogy hol van. Ma viszont adtam neki nyers húst azt megette. Lehet unja a sok tápot pedig ez most más fajta.
2016. máj. 30. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Eljárhat párzani ami kimerítheti. Az idegen házaknál hozzájuthat a ház saját macskái számára kirakott élelemhez. Ha netán látsz rajt valami sérülést akkor a többi kandúrral verekedhet is.
2016. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A párzási időszak miatt is lehet étvágytalan, de összeszedhetett valami betegséget is a csavargás, verekedések során.

Érdemes lenne ivartalanítani.

Ha továbbra sem eszik, meg kellene mutatni állatorvosnak. Akár a foga is fájhat például.

Nyers húst remélem, nem disznót adtál neki, mert azt nem szabad. Másfajta nyers hús viszont mehet (baromfi, marha, nyúl, hal), ha az ízlik neki, egye nyugodtan.

2016. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs rajta seb sehol. Csikehúst adok neki azt tudom hogy disznót nem lehet. Azt hittem már vége a párzási időszaknak.
2016. máj. 30. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!