Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet a legolcsóbban...

Hol lehet a legolcsóbban alutasakos macskakaját kapni?

Figyelt kérdés
Eddig megette a konzervet de most már valamiért nem akarja, ezért gondoltam,hogy akkor adok neki alutasakosat mert azt megeszi, csak nekem az egy kicsit drága.
2016. máj. 30. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Szegény macska...
2016. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egyből lejáratni a kérdezőt, kedves első..Előfordulhatnak olyan helyzetek, amikor kevesebb pénz áll rendelkezésre és abból kell kihozni az állatok etetését is!


Kérdező: Nem tudom ugyan hogy mennyi a keret, de esetleg megpróbálhatnád azt is, hogy veszel a húsboltban nyesedéket (csirke) és azzal eteted. Mérföldekkel jobb, mint az alutasakosak! Ráadásul egy mácska keveset is eszik,sokáig kitart majd neki. :) Hűtőben max egy napig tárold a húst, utána kis adagokban fagyaszd le.

2016. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ne tartson valaki macskát ha nincs rá pénze.
2016. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Tudod ha a legolcsóbbat veszed akkor ugyan mindegy ha nem adnál semmit szegénynek. Egy normális tasakos amire azt lehet mondani normális 200ft felett van. A többi meg szart se ér. Úgy hogy inkább a nyershús.
2016. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van pénzem és nem sajnálok a macskámtól semmit,csak nem mindegy hogy ugyanazért a macskakajáért mennyit fizetek. Így is havi szinten kb 10.000 forintot költök rá. Kevesebb lett a fizetésem és kevesebbet tudok rá költeni !
2016. máj. 30. 19:57
 6/7 macdln ***** válasza:
100%

Jó minőségű konzervet/alutasakost a legolcsóbban netről lehet rendelni.

pl. zooplus.hu , kedvencek.net , petissimo.hu stb.

Magas hústartalmúak szinte olcsóbbak a zoopluson, mint a boltokban a 4 %-os hústartalmú szemetek, amik agyon vannak reklámozva! (felix, kitekat, whikas, friskies...)

Pl. Mac's, Animonda elég jó áron van, nagyobb kiszerelésben rendelve, olcsóbb is, mint a whiskas és sokkal több a hústartalmuk is.

Vagy adhatsz neki nyers húst is. Én Prey szerint etetem a cicáimat (nyers hús + csontos hús + belsőség), klasszisokkal olcsóbban megúszom, mint mikor még tápoztunk.

Pl. nálunk, amik olcsóbbak :

csirkeszív (400 ft/kg), kacsaszív (300), csirkenyak (250)... Mivel a szív egy tömör izom, cicák etetésénél húsnak számít. És mivel teli van taurinnal, ami ugye létfontosságú a cicáknak (egészséges szívműködés, jó látás), nagyon jó kis cucc a szív.

(Ha érdekel bővebben a cicák nyers etetése, csatlakozz a "nyerskosztos cicák" fb. csoporthoz. :))

2016. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Nincs jó minőségű macskakaja. A legdrágábbak is tele vannak minden carral pl.gabona, amire a cicának semmi szüksège. Olvass utána a barf ètrendnek! Olcsóbb is és sokkal egèszségesebb is. Az állatosnál vehetsz neki nyers csirkét, nyulat, szarvast stb. Háromhavonta meg féreghajtod és meglátod, hogy nemcsak olcsóbban jössz ki, hanem a macskád is sokkal egészségesebb lesz.
2016. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!